Prosím vás nevíte kolik je pokuta za parkování na hodinách,dnes jsme přišla k autu a mám tam výzvu U nás v práci dnes nebylo místo a máme tam samé modré zony,tak jsme to zaparkovala na hodiny a pak příjdu a mám tam tohle , jsme brigádnice tam at vím z čím počítat jsme z toho špatná,ale za blbost se platí

Nazdárek a co takhle zavolat na policii a říct, že to byla osoba blízká ? Prostě řekneš, že osoba blízká Ti tam zaparkovala vozidlo a je to Je to sice dost nefér, ale můj kolega toto využívá pořád, stále a stále stojí na zákazech, zavolá si na policii a ona proti tomu nemůže nic dělat, pokud ho tam přímo nenachytají, že tam zaparkoval... Od nového roku to prý chtějí zrušit...

No ono je blbý , že je to napsaný na mého tátu a bojim se mu to říct , pač asi před měsícem sjme řešili to samé , nechali jsme jí propadnout a bojím semu říct ,že z nova tak to radči zaplatim at mám klid vím čtu tady o tom ,ale fakt se bojim mu to říct.

arrow
profile_image
gothicbabe
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neboj, řekni, že jsi brigádnice a projev lítost. Já jsem také platila za špatné parkování na Žižkově - a platila jsem 100. Je to velmi variabilní - na kolik Tě odhadnou. A taky o jaké auto se jedná, haha Když to bude Audina, asi se stovkou nevyvázneš.

mám starou mazdu 323 z roku 1997 tak třeba by to šlo uhrát ach jo tak mě to švě jsme dneska byla v práci zadarmo zkusim udělat na ně oči je mi teprve 18 tak třeba to uhraju

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla takhle předvolána třikrát.Vždy mi to odpustili.Přišla jsem tam se skroušeným výrazem, jakože je mi to líto a už to neudělám, a bylo to.

arrow
profile_image
DekadentniMisa
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem takhle loni vjela do jednosměrky na jejímž konci už na mě čekali městští policajti. Pokorně jsem se přiznala a odvezla si odsud bloček na 100 Kč.

Reaguji na Aneee: Co myslíš tím, že jste ji minule nechali propadnout? Jakože jste ji nezaplatili?

Pokuty za parkování bývají různé. Těžko říct, kolik ti dají.

Reaguji na aurecon: No tatka mi řekl at to nechám bet ,dokud nepříjde něco domu.

Já doufám ,že odejdu s malou částkou

Reaguji na Polárka: Doufám , že dopadnu stejně

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně to jednou odpustili úplně a jednou to bylo jen za 100,-

Reaguji na Aneee: No tak snad to přijde a zaplatíte to, protože pak se můžete dočkat akorát vysoké exekuce. Takových případů je hafo. Z pětistovky se to může vyšplhat až na třeba 15 tisíc.

Reaguji na aurecon: Jajky to abych s tím radči zašla ,ale to nevím co bych teda řekla,že jsem se dostaila a po měsíci.

Myslíte když se tam dostavim po měsíci nebude z toho zásadní pruser?

Aneee: Myslím, že to problém nebude. Když uvidí, že to chcete zaplatit, tak raději dát pár stovek než za pár let několik tisíc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené