arrow
profile_image
Mylady
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak Vážení,

co si mysíte o těchto nadlidech??Co budou ve čtvrtek otravovat život spořádaným občanům?

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Se stávkou tohoto typu nesouhlasím. Mně osobně ani mým kolegům z práce to přinese jen samé problémy.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mylady:

Víš vůbec o čem mluvíš? Máš aspoň představu za co a proč stávkují? Nebo ti jenom vadí že zmeškáš manikůru?

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nesouhlasím s tím, vzala bych na ně vodní děla

arrow
profile_image
Mylady
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Haniccino:
Bohužel ti musím říct že mám natolik krásné nehty, že si je lakuju doma!!
Nepodporuju odbory a nikd ypodporovat nebudu je to banda nemytých budižničemů.
Jo a něco můžu změškat - letadlo ovšem to pro někoho kdo jezdí pouze na manikůru není dost závažný problém že ano.

arrow
profile_image
Mylady
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Amnesia:
přesně tak souhlasím s touto morbidní ale účinou metodou.....
Tyhle stávky jsou opravdu jen ukázky tuposti a omezenosti.
Svoboda končí tam kde začíná svoboda druhého.....

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mylady: Reaguji na Haniccino:
klidek holky...
každá diskuze nemusí být hádačka ne

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji woman: Mně osobně ani mým kolegům z práce to přinese jen samé problémy.

Souhlasím s tebou.

Včera jsem se koukala na Hydepark na ČT a byl tam Bohumír Dufek, což je předseda asociace odborářů. A velmi mě to rozčílilo. Požadavky, které mají, třeba jako převést všechen majetek státu do nějakého "nově" vytvořeného penzijního fondu, který nebude mít nic společného se státním rozpočtem mi přijde jako velká utopie. Nemluvím o tom, že to dost zavání komunismem.

Navíc slogan stávkujeme za Vás - za mě nikdo nestávkuje. Důchodová reforma je třeba a lidi jsou na ní připravování dlouho, řvou kvůli dvěma věcem a mě se tenhle přístup prostě nelíbí.

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To, za co stávkují, je jedna věc, ale to, jakým způsobem stávkují, je společensky nepřijatelné. Nepleťte to dohromady.

arrow
profile_image
Mylady
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pravda pravda - mě to jen rozžhavilo - ale jak se říká podle sebe soudím tebe tak proto ta dáma takto reagovala.

Na Hydepark jsem včera koukla taky a nevěřím občas svým uším. Až je to smutné

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Já jsem celkem rozpolcená. Ve čtvrtek nikam nemusím (kromě zumby, ale tam se mohu dopravit po svých - pokud bude), ale chápu, že když člověk potřebuje stihnout letadlo/vlak/potřebuje se dostat na přijímačky/k doktorovi tak je naštvaný...........ono sice opatření, která dělá současná vláda stojí za houby, rozhodně jsem proti nim, neb plýtvání a "černé díry" neřeší. na druhou stranu odboráři mi nikterak sympatičtí nejsou, jejich rétorika je obdobná vládě a stejně to dopadne maximálně tak, žes e k veslu dostane ČSSD, ta lidem dá jejich peníze, ale černé díry zůstanou otevřené a dluh bude narůstat......takže já bohužel nevidím ve stávce řešení, jedině že by se vypráskali všichni politici, udělal se obří nezávislí audit, zalepily by se černé díry a pak tam nastoupili úplně jiní lidé - ale to je utopie

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amnesia: děla

naprosto souhlasím

Cituji Haniccino: Máš aspoň představu za co a proč stávkují? Nebo ti jenom vadí že zmeškáš manikůru?

O manikúře nebyla řeč ne? Pokud vím, tak stávkují hlavně za vyšší platy ne? Přitom v Brně má řidič 24 tis v průměru, to mi přijde dost, a že má zodpovědnost? To každý, kdo řídí, nehledě na fakt, že zrovna v uplynulém měsíci v Brně zavinili řidiči dva smrtáky a několik zraněných lidí (nehoda tram a poté busu). Mě jejich práce strašná nepřijde, poslouchaj rádio a šéfa mají daleko. A stávka mě poškozuje, nevím jakým způsobem se dostat do práce, na kole těžko, to by mě odpoledne před prací ani nečekaloprotože centrum Brna je cigánov, , pěšky by to zabralo přes tři hodiny a nehodlám vstávat ve čtyři, to si radši domluvím neplacené volno. A ještě víc by mě zajímalo, co by asi tak řekla bába na prodejně šalinkaret, kdybych si jí tam šla vyreklamovat proplacení tramvajenky. Já s dopr. podnikem uzavřela smlouvu - ve smyslu já si zaplatila, vy mě odvezte tam a tam, teď by mi měli správně 1/30 ceny vrátit ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na Mylady:
Reaguji na Amnesia:
Ale dámy, ve Francii se stávkuje o stošest a troufnu si říct, že jejich demokracie je trochu rozvinutější než naše....kdybych ve stávce viděla řešení, taks e k ní přidám a podpořím ji, ale já to řešení bojhuř¨žel zatím nevidím Ale třeba se pletu

BTW s čím naprosto nesouhlasím je blokáda silnic...To už je pro mě morálně nepřijatelné.......

arrow
profile_image
ellie_rzrkt
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hokky, všechny které jste proti: chci vidět vás, až vám bude 65 let, budete bez práce, protože vás v tomhle věku nikdo nezaměstná, nebudete mít na placení nájmu, elektřiny, ničeho... Jediná možnost práce bude např. uklízení, což ale vy kvůli svým problémům se zády a kyčlí nebudete moci dělat A když už se teda nějak dožijete toho důchodového věku, tak dostanete např. 4500,- - to vám ty náklady na bydlení taky nepokryje

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené