arrow
profile_image
vanilka20
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jdu dělat zkoušky poprvé a moje VŠ je od domova celkem daleko a jezdí mi málo spojů. Tak jsem se chtěla zeptat, zda-li se jde ke zkoušce podle abecedy, nebo podle toho, kdo přijde nejdříve. Abych se dostala, co nejdříve domů. Děkuji

arrow
profile_image
kaTUZKA
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To ti nikdo neřekne, na každý škole a u každýho předmětu je to jinak

arrow
profile_image
majinka44 mojeid
od 17. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Většinou to u nás je podle toho, kdo dřív přijde, nebo jak kdo umí předbíhat Pokud je předtím písemná, tak se někdy chodí podle výsledků té písemné.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Každý vyučující zkouší jinak, někdo to neřeší a chodí se, jak kdo chce, jindy se to řídí podle bodů ze zápočtového testu (ti nejlepší jako první a ti, kteří ho udělali nejhůře, jako poslední - většinou tam stráví delší dobu). S pořadím podle abecedy jsem se ještě nesetkala, většinou jsme to měli právě podle výsledků testů.

Můžeš ale zkusit danému vyučujícímu napsat, že jezdíš z daleka a zda by tě nemohl pošoupnout dopředu, abys stihla spoj.

Domluv se se spolužáky. Když jim vysvětlíš, že potřebuješ na autobus (vlak), tak tě pustí. Z vlastní zkušenosti ale vím, že na těch těžších školách je potřeba se spíš soustředit na tu zkoušku, než na odjezdy autobusů, tak ti to teda vůbec nezávidím.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vanilka20:
Většinou se chodí tak jak kdo přijde....případně jak se mezi sebou studenti domluví. Přeci jen člověk, který je v abecedě na konci by byl značně znevýhodněn kdyby se chodilo podle abacedy....Záleží na lidech....najdou se lidé, kteří se za každou cenu cpou mezi první i když tak nepřišli...a to buď (ne)nápadně, že stojí hned u dveří a nebo vřískaj, že chtěj jít jako první nebo druzí hlavně ne poslední a protože to či ono....Takové fakt miluju....Záleží na lidech ale pokud přijedeš mezi posledními pak musíš počítat, že tak půjdeš i na řadu....

My jsme většinou chodili tak, jak jsme se mezi sebou domluvili

u nás je to na domluvě a většinou to tak funguje. Vždy se tam najdou lidi, co to chcou mít brzo za sebou nebo někam spěchají a lidi, kteří se naopak ještě to poslední chvíle snaží něco naučit a odkládají to a neva jim jít mezi posledníma. Já to chci mít rychle za sebou a většinou mi to i vychází

My jsme většinou chodili tak, jak jsme chtěli. Jenom jednou za celých 5 let se mi stalo, že měla zkoušející už předem určené pořadí.

arrow
profile_image
AnjelikaPerlita
od 12. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak, jak říká Dasule

arrow
profile_image
verula
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dasule: u nás je to na domluvě a většinou to tak funguje. Vždy se tam najdou lidi, co to chcou mít brzo za sebou nebo někam spěchají a lidi, kteří se naopak ještě to poslední chvíle snaží něco naučit a odkládají to a neva jim jít mezi posledníma. Já to chci mít rychle za sebou a většinou mi to i vychází

presne tak to bolo aj u nás,
občas mi to skúškové chýba

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U nás to většinou bylo na domluvě mezi námi, jak jsme si dohodli pořadí - většinou to bylo podle toho, kdo jak přišel. Když někdo potřeboval jít dřív, nikdy nebyl problém se domluvit. Ale každý vyučující to má jinak. Já jsem si vždycky od vyšších ročníků zjistila, u kterého vyučujícího je výhodnější jít mezi prvníma a u koho třeba naopak a taky se mi to párkrát vyplatilo

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás na ústnej je to väčšinou tak, že si naberú 4 dovnútra...3 píšu prípravu a jeden už odpovedá, poradie kto ako chce, alebo kto je jak šikovný.
Na ústno-písomných je to podľa počtu bodov z pisomnej... ten kto mal najviac ide prvý, alebo ten kto ako prvý napíše test ide k skúšajúcej, ona opraví a prípadne sa niečo spýta....
Ale zažila som už asi z troch predmetov abecedne poradie.

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak už psaly holky - záleží na tom, jestli se zkouška skládá jen z ústní části nebo se před ní píše ještě písemnej test, ale asi jde jen o ústní zkoušku dle tvého popisu. Pak pravděpodobně záleží na studentech, jak se na chodbě domluví. U nás se často stává, že studenti chtějí jít co nejdéle, aby se ještě něco na chodbě naučili a vyslechli dojmy studentů, kteří už mají zkoušení za sebou. Takže jít mezi prvními není problém. Jindy se zas studenti hrnou, pak se vyplatí stát co nejblíž dveřím místnosti (učebna, kabinet), kde se bude zkouška odehrávat.

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží na učiteli. Někde je to na domluvě studentů mezi sebou, občas ale některý učitel zkouší podle abecedy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené