Prosim vás jaký je nejlevnější způsob posílání peněz v hotovosti ze zahraničí (konkrétně Anglie) na český účet? Nebo jak poslat prostě peníze do ČR?

arrow
profile_image
1148121
od 4. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Western Union ...nejlevnější způsob to není, ale nejrychlejší - cca 20-30min

Děkuj A nevíš jak to tam funguje, sama na sebe to poslat nemůžu, že bych si to pak vyzvedla?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kamvav: sama na sebe to poslat nemůžu, že bych si to pak vyzvedla?

Můžeš si to klidně poslat sama na sebe...Neudává se jméno, komu to posíláš, ale prostě pošleš peníze, dostaneš takový kod a s tím pak půjdeš na poštu, že ti přišly peníze přes Wester Union.

Jé děkuju moc to je super

arrow
Neprodává v Bazaru

85

ak chceš poslať vyššiu sumu je wester union drahý.. dosť ľudí si chváli Opal transef http://opaltransfer.wordpress.com/

arrow
profile_image
zrůda
od 13. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neznáte prosím Vás, nejlevnější způsob poslání peněz na účet ze Slovenska? Děkuji..

Reaguji na Klariska1241: Tak to nejde posílat sama na sebe, jsem se na to ptala emailem...

arrow
Neprodává v Bazaru

85

Cituji kamvav: sama na sebe

cez western union peniaze v hotovorti posielaš a i vyberaš.. takže logicky to nejde poslať sama na seba kedže ty nemôžeš byť na dvoch miestach a pri výbere potrebuješ občianku na účet si posielaš jedine cez neakú banku .. al.skús ten odkaz čo som ti poslala... ešte je chválený moneybookers.com o nom sa dosť dočítaš aj na nete

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na silavia: Ale prosím tě, to je omezený pohled Lidi to dělají běžně, když letí domů letadlem a nechtějí větší množství peněz vést v hotovosti sebou. A k odeslání vezmou např. kámošku. nebo kolegu z práce. Vyvážet hotovost je v některých státech jaksi trestné! Ráno pošlou peníze z pobočky tamní poštou na letišti a po příletu jinam si je vyberou v jiné zemi, v pohodě v jeden den.

Jinak poslat peníze na účet vůbec nemusíš jít do banky, jde to jednoduše přes poštovní poukázku na poště.

Reaguji na farahh: Přesně proto to chci, protože nechci vést sebou větší hotovost

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kamvav: myslela jsem, ono to není moc výjimečné. Ve spouste zemí nejde ani účet jednoduše založit, chtějí hodně dokumentů, které se běžně sebou nevozí.

A pokud jsi v cizině - obrátila bych se na konzulát, ať ti s tím poradí. Myslím že budou vědět, často zařizují ty převody peněz např. okradeným, lidem po úrazu, bez dokladů...tak nejspíš budou i vědět jak si je bezpečně a legálně odvést Rozhodně nedoporučuju nechávat si je při sobě, mě takto v zahraničí okradli. Bohužel nejsmutnější na tom bylo, že zlodějem byl čech, kolega, kterému jsme důvěřovali

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené