arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedna z rad pro nás, co se jim vyskytla lehčí forma kapsulace po operaci... Dlouho jsem se vyhýbala posilování prsních svalů, protože mi v tom opouzdřeném prse cukalo a tikalo a při zatnutí svalu to byl pohled strašněj, jak se to prso deformovalo, tak jsem si naplánovala, že reoperace bude někdy v zimě 2014 a že je potřeba na sobě zamakat, ať si zpevním záda. Začala jsem s kalisthenikou - posilováním s vlastní vahou a denním chlebem se mi staly shyby na hrazdě, kliky atd. Nevím, čemu to mám přičítat, jestli té kompresi, co prsní sval vyvíjí na implantát, ale došlo u mě ke zlepšení stavu o 50%, takže zatím se nikam nechystám. Nechci to paušálně radit jako léčbu, ale u mě to výrazně zabralo, navíc jak se hrudník osvaluje,obrysy implantátu se ztrácí a prsa vypadají úplně nejlíp od dob operace Cvičím každý den a opravdu hodně, ale pouze s vlastní vahou a max nějakou jednoručku nebo kotouč, abych si přitížila, ale žádný fitko. Takový ty šlachovitý úpony kapsulace, který jsem měla mezi prsama a bolely a byly zatvrdlé, už tam nejsou. Tak hodně zdaru při zmáhání téhle nepříjemné komplikace!

arrow
profile_image
kyriad
od 27. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tyjo to je dobrý, díky za tip.
Divím se, že nikdo nereagoval

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené