Vyplatí se ještě počkat na slevy nebo už je lepší vyrazit teď? Vždy to bylo lepší po Novým roce, ael ted už slevy byly pomalu i před Vánocema, tak jestli už to po Nový roce nebude přebraný jako to dřív bývalo ke konci ledna... Byl už jste někdo dnes číhnout po obchodech?

arrow
profile_image
Elinkaaa
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já byla dneska a všude akurát milion lidí. Slevy jsou sice všude napsané. Ale když vejdu do obchodu ceny pořád stejné ...a v obchodech skoro nic není... ale asi záleží co scháníš ...

arrow
profile_image
Mischellin
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já byla včera, to ještě slevy moc nebyly. Jen NY a CA, většinou jde ale jen o umělé slevy jak psala Elinkaaa ...

Snad jediné slevy na oděvy, které jsem dneska postřehla byly v tescu.

arrow
profile_image
petka1990
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky jsem dneska postřehla slevy v tescu

Tak já byla dneska, všude nic moc slevy, ale nejvíc jsem se těšila na slevy v Zaře a tam ty slevy byly výrazné, nakoupila jsem si tam hlavně svetry, ty tam mají fakt kvalitní. Mám ze Zary už dva snad už tři roky a jsou pořád jako nové a to je používám často . Pak jsem se těšila na slevy v Mangu, ale vše jsem utratila v Zaře, tak jsem se do Manga radši už ani nepodívala .

Jo a pro ty co jsou z Prahy, tak radím nejezdit do fashion areny, je to tam úplně zbytečný, slibují obrovský slevy, ale ceny byly běžný jako obvykle a tam kde bylo za levno, tak to byly opravdu jen hadry.

arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já můžu hlasit slevy z Arkád. Slevy má Zara, Mango, Sephora, Reserved, HM. Bershka Destroy.....všude jde ale spíše jen o začínájící slevy. Nic moc. Jen pár stojanů. I když je napsáno 30 až 50 procent je to spíše jen těch třicet. Větší slevy příjdou v půlce ledna TAkže se máme na co těšit

JJ v Destroy mají opravdu skvělý slevy

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na veronika8816: Také musím souhlasit s Fashion arenou. Žádné slevy tam nejsou a celkově se to tam zhoršilo. Když už se člověku ěnco líbí tak je to doslova hadr.. Víc jsem snad nakoupila v Hervisu- slevy.

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Natalii20: Co mají v Sephoře a Destroy zlěvněného? Dík

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A co Háemko? narazím tam na nějaký SALES?

Reaguji na Nicoletka: Na HM bych si ještě počkala, jsou tam slevičky, ale můžou být ještě lepší. Minulý rok tam ke konci ledna myslím, bylo vše za 50Kč, sukně, kalhoty a koupila jsem si fakt luxusní halenky za 50Kč, které stály 1000Kč, takže žádný hadry, ale i fakt pěknej materiál, snad se mi to podaří i letos

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem se byla dneska mrknout na Andělu a teda nic moc...jedinou věc jsem si nekoupila Věci co byly ve slevě se mi buď nelíbily, nebo jich bylo málo...nejvíc slev jsem zaznamenala v Nextu, tam měli zlevněný snad vše, ale bohužel to není tak úplně můj styl, nikdy si tam nic nevyberu...

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

neví někdo jak to vypadá v Olomouci? Olympia, OC Haná? Díky chystám se na nákupy ve čtvrtek tak snad už budou nějaké slevy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené