arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jen bych ráda podala informaci o nabídce pracovních míst. Pozice byla nazvaná: Asistent/ka prodeje v kanceláři. Pohovor byl v jejich centrále na Radlické pro společnost Bioptron/ Zepter. Přesto, že po emilu jsme se dohodli na čase v který mám přijít, přišla jsem a čekala s dalšími zhorma 15lidmi, kteří měli smluvenou schůzku na stejnou dobu! Pohovor byl po jednotlivcích, takže jsme čekala 45min. než přijdu na řadu...... Takové štěstí ovšem neměli zájemci, kteří přišli půl hodiny po mě, a na stejný čas jich přišlo asi dalších 15, takže ti museli čekat déle.
Ale bych se vrátila k samotné práci, povídá si s vámi milá slečna, ale bohužel na vás chrlí naučené věty slovo od slova, jak je to báječná práce. Lákají na vysoké výdělky. Práce spočívá v tom, že si stoupnete před supermarket a lákáta z lidi kontakty. Pak jdete do kanceláře obvoláte je a pozvěte je na informační schůzku o produktech, kde se jim snažíte produkt prodat....... Následovali další části pohovoru, ale mě úplně odradila poslední věta, kterou slečna pronesla po své "prezetaci" firmy. "Tak jestli nemáte žádné otázky, můžeme s Vámi podepsat smlouvu, rptože vidím, že jste naším ideálním kandidátem". Což bylo směšné, seděla jsem tam 15minut a řekla jsem jen Dobrý den a asi jednu dvě otázky. Věřím, že někomu by práce vyhovovala, ale dávám informaci, protože já nerada ztrácím čas, přesně těmito pohovory
Jestli byl ke smlouvě nějaký vstupní poplatek nevím tak daleko jsem se nedostala, ale myslím že ne.

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zažila jsem to samé, hned po 15 minutách chtěli podepisovat smlouvu a z jejich jednání jsem měla tak nějak pocit, že mě do té práce vyloženě tlačí. Dali mi nějaké papíry a já odešla s tím, že si to rozmyslím. Pár dní an to jsem jim dala vědět, že o práci nemám zájem (věšet lidem bulíky na nos opravdu není můj styl )...a jejich chování se trošku změnilo k horšímu. No nicméně ten inzerát na danou pracovní pozici měli ještě hoooodně dlouho vyvěšený....čím to asi bude? No takže zepter, speciálně bioptron už nikdy více!! Hlavně že uvádí práci v kanceláři, ale že před tím musíte strávit X hodin v supermarketu a tahat z lidí kontakty, to už vám nikdo neřekne.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, byla jsem na tomhle taky. Vůbec jsem ani nevěděla, že jde o zepter (hrnce). Myslela jsem si jak si budu sedět v kanclu a pak jsem tam seděla se starou babkou a před sebe dostala na talíři moučník upečený bez použití tuku. Kdybych to věděla tak tam ani nejdu. Nejsem na takové oblbování lidí. Minulý týden jsem byla na podobném pohovoru, kde mě chtěli hned vzít, ale za poplatek. Tak jsem se na to vykašlala.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lejlaaa:
přesně tak, inzeát mají pořád dokola na netu. Asi jim to nikdo nechce dělat. Hlavně, že tu pozici nazvou jako asistenka v kanceláři a váš ukol bude dělat nějaké prezentace a tlačit do lidí. Já to zažila na vlastní kůži. Babička tyhle hrnce má a u jednoho se jí nějak zničil držák u poklice, tak jsem s ni šla na nějakou tu jejich prezentačku s tím, že jdem čistě jen dokoupit ten držák. Ten jsem dotali. Ale kolem se začali točit ti asistenti, kteří neustále lezli za prde.. a ke každému hrnci měli řeč. Nakonec nás posadlilil ke stolu a došla paní s kufříkem. Nabízela nám 5 hrnců za 20tis (skvělá cena, zítra už budou stát 50). 10x jsem jí řekla, že ty hrnce nechci, že si raději koupim sedačku za takové peníze. Ta si furt mlela jaký budu mít mercedes v kuchyni. Když už viděla, že fakt nemám zajem, tak se babičky ptala na další sourozence a nabízela jí ať je koupí bráchovi do výbavy. Já jí to furt rozmlouvala. Ale přestože babička slibovala, že už nikdy nic nekoupí, tak prostě neumí říct ne, kór když ji někdo tak oblbuje a ještě se usmívá. Chtěla ty hrnce koupit jen aby si paní udělala dobře a taky něco vydělala. Točilo se to stále dokola, baba si nedala pokoj dokud babička nepodepsala smlouvu. Tak mě to vytočilo, že jsem té babě nadala, stoupla si a tahala babičku ze židle, že jdeme okamžitě pryč a málem sebou řáchla na zem. Nakonec jsem ještě zaslechla jak jí tiše říká, že se u ní večer po prezentaci staví (aby s ní mohla podepsat smlouvu na hrnce). Od čtyř hodin jsem u ní doma čekala, abych tu mrch. vyhodila. Nevěřila jsem, že přijede, ale představte si že ona přijela, šla prej jen jako opravit babičce nějaký hrnec. Jak mě tam uviděla, tak pelášila hend pryč a věděla, že nemá šanci nic s babičkou podepsat. A babička jí řekla, že tam čekám už od 4 hodin jen aby ty hrnce nekoupila! Tak nechutné vnucovní jsem ještě nikdy nezažila.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takové pohovory jsou otřesné. Byla jsem na něčem podobném před rokem. Byl to pohovor na pozici kosmetické poradkyně. Byla jsem domluvená též na přesnou hodinu. Když jsem tam přišla, bylo tam dalších alespoň 20 lidí.Všichni jsme šli do jedné místnosti, kde jsme dostali nějaké dotazníky, které jsme museli vyplnit. Po vyplnění dotazníků začala nějaká paní vynášet tu práci do nebes, slibovala ohromné výdělky, pak tam ještě volala své zaměstnankyně, které též práci a výdělky vychvalovaly. Nikdo po mně nechtěl ani životopis. Řekli nám, že teď musíme zaplatit 3000 Kč, abychom postoupili do dalšího kola, že s nima hned podepíšeme smlouvu a potom že z nás vyberou jednoho až dva nejvhodnější kandidáty. Takové podvodníky bych nechala zavřít. Nic jsem nepodepsala a prchala pryč.

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Michaela18: Řekli nám, že teď musíme zaplatit 3000 Kč, abychom postoupili do dalšího kola, že s nima hned podepíšeme smlouvu a potom že z nás vyberou jednoho až dva nejvhodnější kandidáty.

Ale že jim to ještě není trapné...dobré jméno si dělají! Mám z těchto lidí, respekive společností husinu!

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to síla a to si myslím, že ty 3000 Kč by byl jen začátek...

arrow
profile_image
Leňulína
od 6. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem ráda, že jsem si toto přečetla, protože jsem pohovor u zeptera měla podstoupit.

ahoj holky, přesně tuhle práci jsem dělala, když jsem odmaturovala. Plně souhlasím s tim, že stojíte hodiny před supermarketem a sháníte kontakty na lidi, ale... zpětně musím řiít, že se to vyplatilo. Nejsem typ, co jde přes mrtvoly, ale byla jsem v tom docela dobrá. Vydržela jsem tam ale krátce, od září, asi do ledna(stát v -5 stupních před sámoškou, to bylo o zdraví). Když mi ale v prosinci na účtě cinklo 60000,-Kč, tak jsem si říkala, že to za to stálo. Nejhorší měsíc jsem měla asi 18000,-Kč. I přes takovýhle prachy, který se tam dají vydělat, jsem ale skončila, neměla jsem na to, abych dvakrát týdně stála před obchoďákem. Je to skoro tři roky, co jsem tam dělala, ale fakt nemůžu říct nic špatnýho. Ale fakt to není práce pro každýho. Radši jsem pak šla dělat recepční za dvanáct měsíčně, ale v teple a bez trapnýho pocitu, že mě známý uvidí, jak zapisuju kontakty před obchodem

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mamka má známou, která také prodávala kuchyňské nádobí, ale po domácnostech (nevím název firmy).
Podmmínkou k práci bylo odkoupit několik sad a poté je prodat. Sada cca za 20 000.
Nakonec k prodeji přesvědčila jen svou dceru a syna a zbytek má doma.

arrow
profile_image
thunderlight
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak se k vám přidávám se svou zkušeností.Na internetu lákali pod hlavičkou asistentka prodeje, ale kdo mohl tušit, o co ve skutečnosti půjde...Na pohovoru nás bylo pár holek.Zvali si každou zvlášť a už mi byo podezřelé, že pohovor probíhal u každé z nich velice krátkou dobu.Žena, která vedla pohovor a vlastně pouze monolog, jen chrlila slova chvály práce u bioptronu, vysokém výdělku atd.Pak nám všem předvedla prezentaci, uvařila čaj a nenásilně nám podstrčila smlouvy.Když se dočkala podpisů, rozdala nám papír s napsanými frázemi a s radostí v hlase oznámila, že se během hodiny přesuneme do nákupního centra.A pak to šlo podle vyjetých kolejí.Tahání z lidí telefonní čísla, oblbování neskutečným způsobem, další den obvolávání zákazníků, nalákání do kanceláří, kde je pak snadné je, dopředu naučenými formulemi, přinutit k podpisu.Na takovou faleš nemám náturu, proto jsem u nich skončila. A to se radši nebudu rozepisovat, jak se mnou jednali, když jsem chtěla smlouvu ukončit - hnus!

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, taky jsem to ze zoufalství zkusila u Zepteru. Hm, prý prodej z kanceláře... Jak už tady někdo psal, stojíš před Tescem nebo jiným obchoďákem (někdy Tě vyhodí ochranka) a odchytáváš lidi, aby ti dali jméno a telefon, že je zařadíš do soutěže. Pak jim voláš, že vyhráli léčebnou procedúru - aplikaci biolampy. Pak je pozveš na přednášku o biolampě a posvítíš jim na bolavé klouby a přesvědčuješ je, aby si ten zázrak koupili. Z toho máš teprve provize. Já jsem stála týden před obchoďáky a podařilo se mi získat kontakt na 2 lidi, kteří nakonec na předváděčku nepřišli. Je to práce na ŽL, takže když nemáš klienty, nemáš peníze. Už nikdy více!

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem zaměstnanec zeptru a myslela ze to bude fajn práce prodávat Bioptronovou lampu ale omyl, nastoupila jsem v březnu a hned v dubnu jsem skončila a dala vypoved do tedka čekám na své provize nejdříve mi řekli že č účtu muže dodat sms zprávou kdyz jsem, odchazela neměla jsem svuj ucet tak sem jim ho dodala tedy sms zprávou a peníze nikde pak jsem volala kde mám své provize prý musí č. účtu stvrzeno mim podpisem na papíře jak ***** jsem šla zase tam udělat to a peníze nikde dodala jsem to 14 dní dopředu než budou mit vyplatni termin a bylo mi řečeno že jsem ho dodala pozdě což je blbost a podle smlouvy penize mají přijít do 25 dni kalendárniho roku peníze prý uvidim 19.7. 2012 což jsem je měla mít už v červnu . Katastrofa podala jsem stížnost na firmu přímo v Ústí řediteli a nevyřešilo se to peníze prej dostanu až v červenci což o tom silně pochybuji obalamutili mě kravinama poslat č. účtu sms a tím mi zbrzdili výplatu a pořád to odkládají. Firma Zepter je největší hnusárna na světě jen balamutí. Na předváděčkách bylo řečeno lidem že ti co mají onkologické problémy nemají používat lampu a poradit se svým lékařem. Později po koupi lampy Vám mají volat zda-li víte jak zboží rozbalit jestli je v pořádku zda-li vám lampa pomáha a můžete odstoupit ze smlouvy pokavad se u vás zjistily onkologické problémy. Na internetu píše pán ktereho na to neupozornili nevolali mu a pred koupí mel uz onkologicke problemy zanedbali pr. povinnost a hned bych je zažalovala pán dostal ved. účinky

arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sisslik91: Vyberou tě stopro, protože berou každého. Posledni roky se hodne rozsirili informace o jejich praktikach, ktere nemusi vyhovovat kazdemu, tak nemaji dostatek uchazecu.

arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sisslik91: ano- píši z osobni zkušenosti

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené