arrow
profile_image
loriette
od 13. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prosím o informaci, zdali má někdo zkušenosti s agenturou www.hostessgirls.cz, konkrétně s panem Zdeňkem Zárubou.
Stejně tak prosím o informaci, zdali má někdo zkušenosti s panem Zdeňkem Prachmanem.
Oba zprostředkovávají práci pro hostesky na Sardinii.

Zajímají mě pouze podnětné komentáře od lidí, kteří mají s těmito pány a s touto prací zkušenosti. Prosím tedy všechny slečny, které takovéto zkušenosti nemají, ať si ušetří komentáře typu: "to bych v životě nedělala" "to je práce jak pro ***" a podobně. Děkuji.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkušenost nemám, ale měla bys vědět, že tam máš zavolat, dojednat si schůzku a poptat se tam. Určitě tam i nějakou zaměstnankyni potkáš (třeba).
Opravdu zakládat dikuzi je až to poslední, většinou se dívky takovou prací nerady prezentují na internetu a když ne, tak spíš ani nenavštěvují taková fóra.

Moje rada, zavolej a zajdi si tam. Však je to tvoje případná práce, takže postupuj jako každý normání člověk, který se zajímá o místo.

arrow
profile_image
loriette
od 13. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Souhlasím. Na schůzce se taky domlouvám. Chtěla jsem mít jen něco "v rukávě", než na ni dorazím. Vše se snažím prověřovat z různých zdrojů, z tohoto důvodu jsem tu i na toto téma založila diskuzi.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No možná ti někdo napíše i soukromou zprávu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené