Zdravím všechny,
otázka je jasná - ráda bych vycestovala do USA s agenturou http://www.czech-us.cz/, máte s ní někdo zkušenosti, recenze?
díky za odpověď

arrow
profile_image
Sisssis
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

vypadá to dobře, taky by mě zajímalo

no dobře to vypadat může... a pak skončím někde s kuframa na ruzyni a budu se vracet domů )
pokud teda má někdo nějakou zkušenost s jinou agenturou.. .uvítám )

Co student agency? Ta je nejlepší,ale o téhle nevím bohužel.

kamarádce se ozvali prvně z téhle.
Student agency je nejlepší? já stím vůbec nemám zkušenosti a ráda si nechám poradit...

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já s nima teda zkušenosti osobně nemám, ale nedávno jsem se bavila s kamarádem, který přes ně dělal v USA plavčíka a naslibovali jim hory doly a nakonec to dopadlo tak, že měli dost málo hodin práce, přesčasy nehrozily vůbec a byl z toho zklamaný, i když úplně nejhorší to taky asi nebylo a na dlažbě nezůstali.
Co já můžu vážně doporučit je Student Agency, work and travel, buď si zaplatíš variantu, že práci si najdeš sama nebo ti pomůžou najít práci přes jejich job fair. Jsou osvědčení a hlavně za nima stojí silné americké agentury. Z těch amerických se kterýma spolupracujou SA, tak to doporučuju Intrax, opravdu se o nás v létě starali a nebyl s nima žádný problém. A mají trošku lepší podmínky než Council. Pak jsou další agentury, které v Česku fungují, mají i o něco nižší poplatky (ne výrazně), ale kamarád byl přes ccusa a když pak řešili jenom nějakou blbost s vízama, tak jim nebyli schopní moc pomoct ani s tím, takže z mého pohledu to na ně moc dobré světlo nevrhlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené