arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Chtěla bych si nechat narůst zase dlouhé vlasy. Ale problém je, že pokud mám vlasy v délce pod lopatky, tak se mi začínají pramínkovat a knotit. Vlasy si češu několikrát denně, ale stejně po půl hodině jsou zase ošklivé s cucky. Pravda, mám jemné vlasy. nevíte, co by na to mohlo pomoci?

Já mám vlasy pod lopatky, hodně jemné. A víš, co pomůže? Tolik je neřešit Jak se člověk začně až moc zabývat roztřepenými konečně, nebo právě pramínkováním, úplně ztratí chuť na dlouhé vlasy. Rozhodně je dobrý použít kondicioner a pak už jen česat a česat.. ale česat furt neni pro vlasy uplně dobrý. Tak je tolik nezkoumej. Věř, že jen tobě to připadá tak hrozný. Okolí si toho třeba ani nevšimne

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No okolí si toho právě všímá Na vlasy si dávám kondicionér, masku wonder, ale spíš to ty vlasy ještě zjemní. Občas sice pomůže vyžehlit a nalakovat. Ale to se pak můžu rozloučitse Zdravvýma vlasama

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anyme:
toho se holka asi nezbavíš taky mám jemné, a taky by mě zajímalo, co s tím, neb se mi též pramínkují. já je nenosím rozpuštěné, jen málokdy. ono jemné stejně nevypadají rozpuštěné pěkně. takže češu copy, culíky....a jinak češu a češu. teď používám redken blown away hustý gel, údajně na objem, no v mých chlupech to obejmu moc nenadělá, ale jsou aspoň na pocit hustější, těžší...a zdá se mi, že míň pramínkují.

No, já myslím, že pro jemné vlasy vůbec není dobré, když se nechávají dlouhé. Jednak čím budou delší, tím víc budou vypadat jako jen pár chlupů a taky tím víc se budou různě cuckovat, pramínkovat a možná i lámat. Nechala bych je dlouhé možná tak 10 cm pod bradu a nikdy neprostříhávat efilačkama.

Teri Hatcher stih

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji imoen: jemné stejně nevypadají rozpuštěné pěkně

co ?? já je nosím skoro pořád rozpuštěné :--)

cokoliv si učešu, tak se mi z toho za chvíli začnou ,,vyčleňovat" pramínky a účes nedrží

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mpty:
asi záleží na hustotě jemných vlasů...myslela jsem spíš dětsky jemné, ty vypadají strašně splihle a neupraveně rozpuštěné.
aby se pramínky nevydělávaly, musíš vždycky aspoň jemně přitupírovat nebo hodně lakovat. tupírování s mírou vlasům neškodí, tupíruju už rok bez nějakých problémů nebo změn vlasů.

Reaguji na Aysel:
myslím, že ne-e. pro mě bylo kousek pod bradu nejhorší délka. i když asi zase záleží člověk od člověka. já mám baby vlasy (jako dítě ve školce) a při dokonalé péči a pokud s nimi trávím víc času (ach jo) vypadají nejlíp teď = po lopatky. jednak z nich toho jde hodně učesat, z kratších neuděláš nic, ani pořádně culík, a dá se v nich nosit clip in, což je pro mě něco jako zázrak dřív jsem měla 3 cm délku a už to prostě nechci, i když mi to dle okolí slušelo.
s prostříháváním souhlasím, to nikdy, ani postupný sestřih není ok.

jinak když mám rozpuštěné vlasy, tak si je pročesávám jen úplně dole, nečešu od shora, abych je co nejmíň namáhala. chytnu dole culík a jen konce pročísnu, rozpramínkují se celé.

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No mám jemný vlasy, ale zas jich je docela dost. Vlasy 10cm po bradu mi nesluší, jelikož vlastnim kulatý obličej s výraznýma lícníma kostma. Spíš mě třeba zaujal nějaký ten kondicionér, co se stříká do suchých vlasů

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anyme:
nevím, který myslíš, ale mně nesmývací kondicionéry dělaly hrozně zle...ještě víc pramínků a mastný dojem :-/ bleble.
a používáš nějaké tužidlo a spol.? mi fakt docela pomohl ten redken + ještě používám tekutý keratin od dusy + tekuté krystaly (a chystám s emísto nich na orofluido). když udržuješ vlasy lehké a klouzací, tak aspoň mi to pramínkuje míň.

Cituji imoen: mně nesmývací kondicionéry dělaly hrozně zle

Mně taky a to nemám jemné vlasy

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

.Reaguji na imoen:
když jsem měla dlouhé vlasy, tak nepoužívala. Zkoušela jsem tupírovat, ale jak je mám jemný, tak mi to nedrží (Dokonce i kadeřnice, když mi dělala účes na ples, tak nadávala, že to natupírovat prostě nejde)

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a jak dlouhé je máš teď?
s vlasy, které nejdou tupírovat, jsem se ještě nesetkala já tedy nepoužívám normální tupírák, ale něco jako denman 7řadý kartáč, jen jinou značku (levnější), obecně tupírování speciálním kartáčem je lepší a trvalivější než klasickým jednořadým tupírákem. i přirozenější.
rozhodně ti doporučuju zkusit kvalitní styling, i dražší. nemyslím pěnové tužidlo, spíš nějaký gel/bahno a la sebastian nebo ten redken. třeba to nedodá extra na objemu, ale vlasy jsou pak jiné na dotek i na pocit, a v mém případě i na vzhled. bohužel jde o cenu v řádech 3 -4 stovek a více, což nevím, jestli jsi ochotná risknout.
tím, jak jsou vlasy nahoře natupírované, tak tam se nekroutí, nepramínkují, a stačí jen jednou za dvě hodiny pročísnout konce. kdybych to nedělala, udělají se mi přímo myší ocásky rovnou od hlavy :-/ hu.
osobně bych se při délce po lopatky bez stylingu neobešla, vlasy by byly rozlítané, splihlé, pramínkové a škaredé.

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na imoen:
Teď mi zbývá cenťák, abych je měla na ramena. Zatim jsou ty vlasy v pohodě, necuchají se a mají objem. Ale vypadám v nich jak strašák Nejlíp se cítím ve vlasech pod prsa až po pás). Kadeřnice říkala, že ty vlasy nejdou natupírovat, jelikož je mám až moc zdravé (nebarvím je, nežehlim). Proti tomu pramínkování mi pomáhalo zaplíst vlasy do více copů přes noc.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anyme:
wow, tak o takové délce si můžu nechat jen zdát, měla bych je jak vodník
řekla bych, že v tom případě pramínkování nezabráníš ničím. prostě jsou moc dlouhé a tvoje vlasy na tuhle délku nejsou stavěné. vlasy po pás jsou hezké nepramínkové asi jen v případě tvrdých těžkých vlasů.
já si dřív taky zaplétala vlasy na noc, ale musela jsem těch copů aspoň 7, a dost to ničilo vlasy. máš pravdu, že potom se nepramínkovaly. ale mi ty hodně vlnkaté vlasy neslušely.

arrow
profile_image
ivca88
od 13. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 19:26:56 - Připojeno během spojování:
Přípravky proti pramínkování vlasů

Ahoj ženy,
znáte nějaké osvědčené přípravky, které by zabraňovaly nebo alespoň minimalizovaly pramínkování vlasů? Mám jemné vlasy hlavně vzadu a jelikož bych chtěla dlouhé vlasy, tak mě ty nevzhledné pramínky strašně rozčilují . Pořád se česat asi taky není to pravé ořechové...Tak by mě zajímalo, jestli existují nějaké například šampóny nebo laky na vlasy, které by dokázaly vlasy udržet při sobě a jaké s nimi máte případně zkušenosti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené