arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj všem, máte některá z Vás zkušenost s takovou kombinací změny HA? Budu ráda za každý postřeh nebo za změny, které se u Vás projevily. Mám z toho docela smíšené pocity po přečtení recenzí na internetu. Děkuji

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím si jen, že Yaz je mnohem modernější a díky látce drospirenon má narozdíl od Lindynette odvodňující účinky. Obě dvě jsou na tom s dávkou 20 estrogenu stejně, takže v tom by neměl být problém a neměl by to být nějaký šok. Myslím, že ten přechod máš asi teda z nějakého důvodu a Yaz není podle mě špatná volba, i když cenově teda jinde než Lindynette. Jinak já Yaz beru třetí měsíc...díky jednou špatně zvolené HA se ze mě stal odpůrce, ale po 6ti měsících z důvodu hlavně navrácení pravidelného cyklu a ochrany dostala právě od nové gynekoložky Yaz a oproti mojí první zastaralé (minerva), která mi dělala všechny možná negativa je tahle teda v pohodě...ale co si budeme povídat, nejlépe jsem se cítila úplně čistá bez hormonů.

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky si říkám,že ta změna by neměla být tak razantní. U Lindynette mám dlouhodobější problém se změnou nálad a taky mě zaujal účinek YAZ na pleť.

arrow
profile_image
Sendy22
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lindynette a Yaz jsem si prošla ale ani jedna mi dlouho nevyhovala (v půlce platíčka jsem špinila jako s každou) a když mi Dr. napsal jednu z "nejlepších" Jeanine tak stejně problém po nějaké době o5 nastal-nyní dobírám poslední platíčko a dává mi pauzu...Jinak jsem žádné nálady,přecpávání atd.nepocítila...

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já Lindynette užívám 4 roky a jsem naprosto spokojena. Záleží na každém nu...

Kamarádka užívala Lindynette,a strašně po něm přibrala tak šla ke svému gynekologovi a ten ji poradil ten Yaz a je s ním nadmíru spokojená Já nad tím taky uvažuji,ale teďko mám větší pauzu ... HA chci začít ale s odstupem času ...

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na noye:
v příbalovém létáku se o pleti teda nic nepíše, ale popravdě ji mívám nejlepší v té pauze...což je oproti jiným holkám paradox...ale menstruace mi chodí asi tak po druhé placebo a trvá ještě do těch růžových cca 4-5 dní...ale blbě mi nebývá. Ale každá by mohla být svým způsobem na pleť, vlasy atd...protože by měla tu hladinu hormonů nějak korigovat...já jsem třeba případ, které tu pleť nejvíc zhoršila právě ta přímo na pleť...takže se to opravdu liší, jak komu co sedne...někomu velké množství hormonů jako mě uškodí...někomu ne...já jsem ráda, že mi stačí dvacítka. U Yaz a Yadine je udáván jako vedlejší účinek odvodnění, pokud jste zavodnění třeba z předchozí HA. Jo, a zvýšený chutě teda mám trochu, ale že bych se cpala sladkým ve velkým, to ne...ale bez HA jsem jídlo ani moc neznala

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Karolkaa: podle mudr. právě takhle YAZ je prej jako snad jediná nízko hormonální i skvělá na právě na špatnou pleť. dokonce jsem to četla někde v jejím popisu (nevím,jestli to byl přímo příbalový leták), páč už jsem toho pročetla hodně a prej by měla mít vliv i na nálady..dokonce v USA se používá snad i místo antidepresiv (prej)

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na noye:
Náladu by mi mohla vylepšit...ale za tři měsíce to sakra nestihla...takže jsem teď bohužel musela sáhnout po AD...ale to je mimo téma..takže myslím, že z dostupných nízkohormonálních na trhu je Yaz tak nejlepší volba...

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Karolkaa: jasně, ono záleží i jestli je HA příčinou nebo ne a taky to asi bude dlouhodobější otázka..No snad s ní budu spokojená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené