arrow
profile_image
drátek
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky chtěla bych vidět jak vypadají vaše nehty po tom co jste si je přestali kousat prosím dejte sem nějaké fotky je to z toho důvodu ,že já jsem si je přestala kousat ale zatím si je piluju a chci vědět jak vypadají dlouhé nebo jaké je máte vy ...a kdyby jste měli nebo našli nějaké fotky před (když jste si je kousali ) a po (když jste si je kousat přestali )

během pár dnudám foto, dneska se mi sloupl při uklidu lak ale nechce se mi to zrovna dnes předělávat tak až odlakuju vyfotím

ale foto před nenajdu

arrow
profile_image
drátek
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to je jedno aspoň něco)

mlůj problém je, že jak si pěstuju delší nehty tak na pravý se mi furt olámou už jsem kolikrát rezignovala, že nic nebudu dělat ale kdo to za mě udělá? Tak red si nechávám tak akorát zkusím vyhrabat nějakou starší fotku už s nekousanyma

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-as h4/s720x720/292237_3509010881650_1843641209_n.jpg jsem jen zkoušela jestli jsem trefila lak k rtěnce _ není to moc vidět, dřív jsem měla nehty ukousaný do "masa", měla jsem záděry, ted nemám ideální nehty ale už jsem spokojená, když si je fakt pořádně upravím tak mi lidi nevěří že mám tak pěkný svoje

arrow
profile_image
Kyky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nehty jsem si přestala kousat asi před třemi lety, fotku před tedy nemám, ale s pořádným kopancem péče moje nehty dnes vypadají takhle.
Přeju hodně štěstí, pevné nervy i nadále, stojí to pak za to.

jordanayellow2.jpg

barrymblockorange6.jpg

colorclubwildand.jpg

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kyky: Tvoje nehty jsou nádherné a vypadají tak pevně a zdravě... můžu se zeptat jak o ně pečuješ? Mimochodem ten první lak je božský.

arrow
profile_image
drátek
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucineni: jj máš je teď krásné přesně měla jsem taky záděry

arrow
profile_image
drátek
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kyky: týý jo doufám že takové budu mít taky

Cituji Kyky: ale s pořádným kopancem péče moje nehty dnes vypadají takhle.

A jak jsi o ně tedy pečovala?

Já si je kdysi také kousala, ani nevím proč, většinou při stresu a nebo z nudy.. Otřes... No a vyřešila jsem to gelovkama, které jsem měla 2roky, to jsem nekousala a tím pádem jsem si odvykla. Své nehty mám už přes rok... A jsem spokojená, už jsou hezky pevné a rostou. Pak dodám foto. V pc možná najdu i nehty před...

Jen se záděry mám problém pořád. Budu ráda za nějaký tip . Používám různé olejíčky, ale nějak to nepomáhá :/

Reaguji na Kyky:
První lak -

Reaguji na Kyky: poslední lak chci!

Cituji Romankaa: Jen se záděry mám problém pořád. Budu ráda za nějaký tip

Opravdu hodně často mazat. Spíš než olejíčky tak krémy. Teď už mažu jen jednou denně a záděry nemám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené