Ahojky včera mi známá dělal menší odbarvení vlasů vlasy jsou docela v poho stavu , ale mám to strašně červeno rezavé :/ a tak nemůžu do rpáce zítra jdu do roboty a nemůžu mezi lidi .... takže bych potřebovala poradit kdybych na to dala střibrný přeliv či by mi to melír nějak zesvětlilo nebo smíchala ten melírovací prášek 6% peroxid a šampon a dala na vlasy nebo přeliv nebo něco co mi pomůže se toho zbavit ? děkuji

No já měla před měsícem rezaté (spíš červené) vlasy. Hrozně se to vymývalo, tak jsem to chtěla dát pryč a být zase blond. Vlasy jsem odbarvila odbarvovačem od Syossu (č.12) , vypadala jsem jako pomeranč, ale pak jsem na to dala barvu od Loreal Casting Creme Gloss 1021 a mám to pěkné. Vypadá to jako melírované trošku. Vážně moc pěkná barva a nebudeš vypadat jako kuře, vůbec to nechytá do žluta. Melír by Ti to rozhodně zesvětlil,ale na ten asi nemáš čas dojít, takže bych to prostě odbarvila, já se barvila 3x po sobě a vlasy mám pěkné, ale nemůžu zaručit, že na tom budeš taky tak. Koukni se na můj profil, mám tam fotku s "rezatými" vlasy a za den jsem z toho udělala blond.

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sama bych se do toho nepouštěla,můžeš si ty vlasy pěkně spálit.Jinak barvy Syoss jsou pěknej driák...Takže chceš to mít blond??

No já si koupila casting 600 tak uvidime

Reaguji na Janina89: tak ty to máš krásnee ale zas tak blond nechci být neco jako je casting 600 ta je krásná ale nevim jak to chytne

myslíte že kdybych na to dlaa peroxid co mám doma 9% a ten šampon a nehcala 15 min n a vlasech že by to trošku zesvětlalo? i bez toho prášku? melirovacího ten bohužel nemám mám doma jen casting 600 peroxid 9%

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dendulina:
Zesvětlí, ale do oranžova.

Reaguji na Leilisek: nooo hodila jsem na to ten casting 600 uvidim co to udela protože u pěšinek jsme to mela oranžove dole červene nekde tmavši nekde skoro do bila jako uvidim pak to necham tak pár týdnu ale doufam že apson trošku lepší at mužu do práce

Takže kdybych odbarvovala 9%peroxidem plus šampon tak to neodbarvi nikdy do bíla jo jako trošku lepší než do oranžova?? nebo postupně času ano:? příjde mi to šetrnejší než mwlir když se dí kapka peroxidu a šamponu na celou hlavu

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Dendulina: to ti nic neodbarví, spíš jen lehce stáhne tu barvu. Raději bych to celé odbarvila klasika odbarvovačem, ale jen s 6%peroxidem, zabalit do alobalu, nechat 45minut a pak na to přeliv.

Reaguji na Moňas: Noo už sem na to dala přeliv takžee :/ uvidim at zitra nejdzu do roboty jak pakoooš.... přes týden se to dá spravit ale ted už ani nikam nejdu hodinu mam na to bych ani nestihla takže uvidimee hodim pak do drolu a přes týden nějak spravim ale až na konci zase před vikendem at jdu už v klidu do roboty

Reaguji na Dendulina: Díky, jako jsem ráda, že jsem se té zrzavé zbavila a svoji blond si už budu jenom pěstovat

No takžee žádna změnaaaa ještě horšíí o tom castinguuu takže asi bežim do tesca pro odbarvovač a mistooo přelivu hodim šampon nejaky at se mi vlasy jetš vic nedodělají včera jsem měla melír a vlasy nic moc ale je to strašne ještě horšíí u pešinky strašne dole tmavšii musim asi cele odbarvit nebo coo koupimm ještě repair nejakyy a přes noc necham v olivovem jinak to nevidim do rpáce tak nemuužu

Takže teta je ještě do 3 to stíhám takže dobrý odbarvovač? nějákýý plus šapon at me to vyjde za levno? už sem za 2 dny dala do vlasů 1500 sílaa už jako přítel mě zabije :/ až se to douzvíí :/ ale at tam neni 12% peroxid to bych byla hola

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holka ty s tím děláš věci. Měla jsi jít rovnou ke kadeřnici, těch 1500 bys tam nechala stejně jako za tu domácí pohromu, ale výsledek by byl lepší. Já měla černou hlavu, šla jsem jednou ke kadeřníkovi, 2x to nějak stáhnul, pak dal přeliv a měla jsem světlé a normální vlasy. Osobně bych ti radila, přežít to nějak, dát si nějakou čelenku, jestli to máš u pěšinky jiný a vydat se pak ke kadeřníkovi, ale to beztak neuděláš

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené