arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s černou hennou(popř. foto jak to vypadá). Moje přirozená barva je taková myší hnědá ale po dlouhodobém používání hnědé henny mám polovinu vlasů do rezata a napadlo mě, jestli se černá henna nemůže trochu přiblížit té myší hnědé.

moje pirozen hnd

barva odrost po hnd henn

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty, máš to ale takhle fakt dobrý, moc se mi to líbí a sluší Ti to. Po dlouhodobým užívání černý henny jsem je měla tmavěhnědý až fakt skoro černý.

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Ta fotka není moje jen mám takové vlasy ale jen půlku, protože mi henna odrostla takže vypadám jako kdybych se zbláznila a udělala rezatý ombré tak jsem myslela, že černou(je mi jasný že úplná černá to nikdy nebude) bych tu barvu trošku zlepšila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Aha 😊 tak to zkus. Ale klasicky to bude chtít víckrát, to znáš. A bude to tmavý, ne šeď myší...

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: ¨No já spíš myslela, že bych to dala jen jednou nechala bych to těch 6 hodin a třeba by z té rezaté vyšla nějaká přijatelná hnědá kdyby to nevypadalo tak blbě tak bych to neřešila ale vlasy mám dlouhý po pas a vypadá to opravdu vtipně...asi to zkusím, spíš mě zajímalo jak to obarvení černou hennou vypadá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle.s: na každé vlasy to chytne stejně jinak... Barvím tmavě hnědou a vždycky tam přidám trochu černé a je to akorát. Chce to dlouhodobě samozřejmě. Spíš bych do budoucna doporučovala odvar z kafe, černý čaj apod, aby tu rezavost potlačily- pokud už to tak neděláš

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AninkaM: Černý čaj jsem si právě dávala u hnědé a míchala jsem jí s černou chytlo to vždycky dobře, ale časem mi to začalo jít do rezata, vypadala jsem jako kdybych proletěla měděnou rourou a tak jsem si řekla, že se přestanu barvit úplně a na stáhnutí jsem zkoušela oleje a dopadlo to katastrofálně část to sundalo a část zůstala rezatá.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak to vůbec nechápu... tak tu černou zkus, uškodit ti nemůže

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AninkaM: Já to taky nechápu:/ právě jsem zkoušela všechno co doporučovali dokonce jsem jednou zkusila dva pytlíčky černý a jeden hnědý, tak nevim v čem byla chyba:/ ...jo zkusím ji maximálně ze mě bude samara

arrow
profile_image
Dasule2
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stahovala jsem černou, takže mi dlouho trvalo zbavit se odlesků do zrzava, ty už teĎ skoro nemám, mám barvu, se kterou jsem spokojená...přikládám fotky svých vlasů nabarvených hennou Lush Caca noir.

...

...

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dasule2: Jooo to vypadá moc dobře to bych i brala... a kde kupuješ tu hennu?a jak dlouho si ji necháváš působit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já zase musím říct, že mě Lush udělala středně až tmavo hnědou hodně do červeno-zrz...Takže studenou určitě ne

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Ajaj to zrovna nechci... koukám na google opravdu to tam mají trochu do červena:/ale jak kdo, to je asi podle toho jak to komu chytne..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle.s: a jakou značku používáš? Lush?

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AninkaM: Nene tuhle z dm, ze začátku jsem použivala oříškovou to jsem měla dobrý vlasy, jenže byly hodně světlí a v létě se mi vyšusovaly pomalu až do blond a když jsem pak přešla na hnědou tak ze mě byla zrzka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené