arrow
profile_image
Sessi
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky máte nějaké svoje oblíbené tonikum, čiště přírodní a pokud možno bez alkoholu? Používám už dlouho jeden a ten stejný, skvěle mi stahuje póry, ale obsahuje právě alkohol a zda se mi, že poslední dobou mi pleť hodně dráždí, děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Anarion
od 7. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám oblíbené tonikum Eau de rose od Corine de Farme, 99% přírodních složek a nádherně voní po růžích kupuju v Rossmannu

arrow
profile_image
Love.Heels
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně levandulová voda od Nobilis Tilia! Recenzi jsem psala zde. Je skvělá, čistí pleť bez podráždění a krásně voní.

arrow
profile_image
Sessi
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A stahují póry? Ono je totiž dost težké najít toner, který by nevysušoval pleť díky absenci alkoholu, ale zároveň stahoval póry

arrow
profile_image
kristynkaz
od 20. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já používám tenhle: http://beautycosmetic.biz/garnier-garnier-essentia ls-tonik-smesena-koja-p-401.html?language=en
je k tomu i odličovací mléko a krém (kterej stahuje póry a je perfektní)

arrow
profile_image
flin
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sessi: Ahoj používám Pleťové tonikum "Special" od Dr.Hauschka na mastnější porovitou pleť úžasná věc, ale mají i verzi pro suchou pleť rozhodně doporučuji, je to čistě přírodní kosmetika

arrow
profile_image
Aikosuki
od 12. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moje momentálně nejmilejší je od Thayers, doporučila mi ho prodavačka ve zdravé výživě, nádherně voní po růžích a cítím, že pleť hydratuje. Střídám ho s ,,chemickým,, heřmánkovým od Clarins. Koupila jsem ho v zahraničí na doporučení prodavačky. Ta vůně je úžasná. Na internetu jsem ho našla třeba zde http://www.vitacost.com/thayers-witch-hazel-with-a loe-vera-rose-petal

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené