arrow
profile_image
zuzka88
od 28. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky.Už hodně dlouho přemýšlím nad prodlužování vlasů , koukám na internet a nevím si vůbec rady. Narazila jsem na tuto stránku a chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s metodou hair talk.děkuji za radu

arrow
profile_image
minney
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Marys, můžu se zeptat, kde máš salon? či odkaz na Vaše internetové stránky? Předem děkuji moc

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zuzka88

jestli máš velmi jemné vlásky tak ti doporučím aby jsi radši indické vlasy nekupovala. Já jsem si nyní nechala prodloužit vlasy asií a po měsící je musím vyhodit - vůbec nezapadly do mých vlastních, hrozně se cuchají a nevypadá to hezky.

Doporučuji trochu více investovat a koupit evropy!

já mám keratin a jsem moc spokojená-mrkněte na diskuzi prodlužování vlasů

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

souhlasím s Glazy - keratin super.....malé spoje a další výhody

arrow
profile_image
zuzka88
od 28. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuju za radu Carelesscat. asi investuju do evrop a zkusím ten keratin

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zuzka88

já jsem dneska sundala indie (hodně nekvalitní prodlužko) a ve čvrtek jdu na evropy ( které už jsem měla) a můžu teda doporučit jen toto

arrow
profile_image
zuzka88
od 28. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Carelesscat
tak asi ani tan keratin.všichni mě od toho odrazujou že si zničím vlasy atd.tak to vzdávám.Držím ti pěsti at je to podle tvých představ a hlavně kvalitní.pak sem hod fotku at se můžu mrknout

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zuzka88

děkuju...uvídíme jestli to konečně bude držet

arrow
Neprodává v Bazaru

holky máte někdo prodloužené vlasy touhle metodou? Zajímalo by mě jestli je opravdu tak šetrná, kolik stojí prodloužení a kde se provádí, díky

arrow
profile_image
monags
od 28. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

měla jsem tuto metodu, vlasy jsou indické, lámaly se a po třech týdnech jsem je sundala, protože mi část sama odpadla...spíše bych šla do evropských vlasů a na jinou metodu.

holky tak mate nektera zkusenost s prodluzovanim takovou tou formou pry nake prouzky...udajne to ma Hanychova www.hairtalk.cz ?? pry je to dobre pro jemne a ridke vlasy...coz je muj pripad.keratin mi je znicil jeste vic

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sorbon
holky tak mate nektera zkusenost s prodluzovanim takovou tou formou pry nake prouzky...udajne to ma Hanychova www.hairtalk.cz ?? pry je to dobre pro jemne a ridke vlasy...
To by mě zajímalo jak to vydrží mytí vlasů. A jestli je to lepidlo dost silný že to mytí vydrží, tak jak se to pak sundavá... Sice to vypadá to že je vidět asi bude ze všech metod nejmíň, ale nevím nevím, jestli to některá máte, tak hned napište

sorbon
holky tak mate nektera zkusenost s prodluzovanim takovou tou formou pry nake prouzky...udajne to ma Hanychova www.hairtalk.cz ?? pry je to dobre pro jemne a ridke vlasy...coz je muj pripad.keratin mi je znicil jeste vic
jsou to pásky,mají jen indické vlasy-hodně se cuchají a řídnou,metoda pěkná ale předražená,musíte si koupit k prodloužení i celou sadu péče a kartáč a vše vychází kolem 15 000,-

Tatou
To by mě zajímalo jak to vydrží mytí vlasů.
Taky jsem si říkala, jak se s tím asi myjou vlasy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené