arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím dámy,
chtěla bych se zeptat, jestli neznáte nějaký vhodný pudr, který lze použít místo makeupu. Aby kryl ale zároveň nebyl příliš těžký. Na léto se totiž chci obejít bez makeupu a když mám ted poměrně čistou pleť nechci ji zatěžovat, proto bych brala nějaký vhodný, který lze použít místo toho. Tak pište názory a zkušenosti!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anniene45: A co třeba tónovací krém? Ten je podle mě na léto ideální

Mary kay minerální pudrový make up - ten sypký

arrow
profile_image
Petyy
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

souhlasím se Reaguji na Smitke: Minerální pudrový make-up od Mary kay je dobrý, sama ho používám..

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gab123:
nene žádné krémy, co se musí matlat nechci :/

Reaguji na Petyy:
jde sehnat v drogerii? zatím jsem na tuhle značku nenarazila. jaká je cena?

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pardon poslala jsem 2×

arrow
profile_image
Petyy
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anniene45:
v obchodě sehnat bohužel nejde. Dá se sehnat u kosmetických poradkyň kosmetiky Mary kay, nebo já si ho objednávam na aukru mám k němu i ten štětec a jsem s ním fakt hodně spokojená

nebo já na mimibazaru, jsou tam mnohem lepší ceny než u poradkyň, ale já už znám svůj odstín

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si koupila pudrový make-up v Clinique a jsem moc spokojená. Stojí tuším kolem tisícovky, ale je to prý samej minerál (a pleť by tedy měla dobře dýchat) a má i UV filtr (SPF 15). Není vidět, ale pleť je hezčí. Koupila jsem si o odstím tmavší než po kterém v první chvíli sáhla kosmetická poradkyně, takže i hezky dodává barvičku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Anniene45: Aby kryl ale zároveň nebyl příliš těžký. Na léto se totiž chci obejít bez makeupu

V létě taky moc make up nepoužívám a mám raději jen pudr.Používám od Dermacolu a jsem moc spokojená.

arrow
profile_image
ikona
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Rebarbora: nemohla by jsi prosím hodit odkaz? Docela by mě zajímal. Myslíš že je vhodný i na problematickou pleť?

Já používám tento a jsem naprosto spokojená ! Je výborný

:)

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já používám minerální makeup od Lorealu, jsou tu na něj i recenze. Výhoda je, že se dá koupit v drogerce (nejlevněji mám pocit v Jasmínu).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené