arrow
profile_image
lucierozehnalova
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,mám takový problém..
Mám vlasy cca po lopatky,vlnité,krepaté a konce dost lámavé. Chci si nechat narůst vlasy,ale po zimě je mám trochu řidší. A tak se ptám: zastříhnout jen konečky a dál pokračovat? A nebo vlasy nechat ostříhat více ?
Jde mi o to jestli větším zastřižením vlasy trochu zhoustnou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vlasy budou vypadat hustší, ale nezhoustnou..Jde o to, že se zastřihnou polámané, roztřepené konečky, vlasy se srovnají, budou vypadat líp..Záleží jaký máš střih, jak moc chceš vlasy nechat narůst..třeba takových 5cm bych šmikla.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lucierozehnalova: Vlasy ostříháním nezhoustnou jako takové, ale rozhodně budou vypadat bohatší, zdravější a významně se jim uleví od zátěže kterou musí "věnovat" na větší délku. Takže určitě zkrátit a klidně razantně.

Když jsem měla problém s vlasy po operaci - vypadala mi víc než polovina, šla jsem z dlouhých na krátké mikádo (- víc jak 30cm) a byla to nejlepší volba. Vlasům se ulevilo a mě taky, zase vypadaly pěkně. Mě tedy navíc zase zpátky i zhoustly jak byly původně.
Teď jsem šla zase o víc než 20 (na ramena), aby se trochu odlehčily.

V každém případě je velmi ošklivé, když jsou vlasy řídké a dlouhé.

Ak chceš vlasy nechať narásť, tak určite len zastrihovať končeky. Ja som mala dlhé vlasy, ale konce boli dosť zničené, tak som ich dala ostrihať asi o 20 cm s tým, že budú zdravé a tak ich môžem znovu nechať rásť. Ale hneď po ostrihaní sa mi začali zase lámať, takže som mala vlasy aj krátke, aj polámané

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lucierozehnalova: Jde mi o to jestli větším zastřižením vlasy trochu zhoustnou.

ale jen opticky, počet vlasových váčků, z kterých vlas vyrůstá zůstává furt stejný.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi bych razantněji zkrátila. Z vlasů po lopatky jsou šla na krátkou podkovu a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Najednou to vypadalo, že mám strašně moc vlasů (i když jich bylo pořád stejně) a vypadaly krásně zdravě.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pokud chceš dlouhý, tak jen zkrátit třeba o 5 cm, ale záleží na stavu tvých vlasů

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

44

Cituji Kačkaa: a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Najednou to vypadalo, že mám strašně moc vlasů

měla jsem to samé,ale když jsem šla na podkovu potřetí už,tak už jsem takový efekt neměla a měla jsem to zas takové splihlé,takže jsem si nechala narůst dlouhé.ted zastřihavam konečky pravidelně po 3 měsících a hlavně jsem si nechala vlasy dorůst do stejné délky a mám je teď asi nejlepší,co jsem kdy měla

Ahoj, já mám od přírody husté vlasy. Vždy chodím na prostříhání vlasů a zastřižení konečků. Zkus používat jako já březový šampon a březovou vodu. Koupíš je v dorgerii Teta. PO březovém šamponu mám vlasy nadýchané , mají objem a krásně vonní. Je to šampon helios herb stojí do 40 kč a dělají menší a větší balení. Březová voda je též dobrá na vlasy. Kolikrát chodím k lesu natrhám pár lístků břízy a zaliju je převařenou vodou vznikne výluh. Nechám vychladit a po umytí břez. šamponem a kondicionerem poliju vlasy výluhem a vlasy jsou lesklé, vyživené a hlavně rychle mi rostou. Další variantou je bezbarvá henna khadi je to neutrální henna, holky jí říkají také vitamínová. Krásně dá vlasy do kupi a není drahá. Více o khadi zde http://www.khadi-cz.cz/cz/page/0/ukazky-barveni-kh adi-neutralni-senna-2f-cassia.html?detail=3157

arrow
profile_image
lucierozehnalova
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky moc vám děkuju! Vlasy si nechám zastřihnout tak o 3-5 cm. Nemám zas nějak moc zničené vlasy,konečky sem měla lámavé vždycky.

Reaguji na Lauratygrik: Děkuju za tip,nejdřív zkusím ten březový šampon a vodu a kdyby nepomohlo tohle tak zkusím i tu hennu

arrow
Neprodává v Bazaru

Stejná zkušenost jako sonnie. Měla jsem zničené konec,tak 5cm. Vzala jsem to preventivně o 10 a myslela jsem si,že vlasům udělám dobře ale po měsíci vlasy zase polámané,takže teď mám hnusné a krátké. Ne vždy je ustříhnutí víc cm řešením

Reaguji na lucierozehnalova: Zkus a uvidíš. Co jsem o té Khadi četla přímo na www.khadi-cz.cz tak ji hodně chválí.

Cituji Veselka10: V každém případě je velmi ošklivé, když jsou vlasy řídké a dlouhé.

Přesně tak, ale co si všímám žen a slečen na ulici, tak většina to nechápe...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Veselka10: V každém případě je velmi ošklivé, když jsou vlasy řídké a dlouhé.

To moc nepřidá člověku, který se každý den trápí svým mindrákem - málo vlasů, krátké vlasy mít nechci, takže asi raději budu připadat ostatním ošklivá. Vlasy mám ale alespoň zdravé, lesklé a zacelené, jen je jich prostě málo.

K dotazu: Radikálně bych nezastřihovala, já si je teď zastřihla o kousek a konečky jsou mnohem hezčí, ale o moc hustější vlasy nevypadají. Nicméně přemýšlím nad vlasy pod ramena, ale cítím se líp v dlouhých. Ale být tebou bych zastřihla jen kousek a brala vitamíny na vlasy a intenzivně o ně pečovala.

Reaguji na KratochvilovaMagdalena: Ošklivé dokážou být někdy i husté vlasy.

Cituji Lady Marmalade: Ošklivé dokážou být někdy i husté vlasy.

Ano to také , ale u většiny zákaznic je spíše opačný problém

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené