arrow
Neprodává v Bazaru

Již dlouho si pohrávám s myšlenkou jít za tímto zaměstnáním, tedy práci na IČ.
Má tu někdo pozici realitní makléř? Jak jste spokojení atd. Potřebovala bych pár názorů, abych se rozhodla.

Díky za všechny odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

doufám, že některá s tím má zkušenosti

arrow
Neprodává v Bazaru

nikdo nic?

arrow
profile_image
cumaku
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, pracovala jsem 3 roky při studiu VŠ v realitní kanceláři (nedělala jsem přímo makléře,který chodí na prohlídky bytů,ale úplně všechny ostatní úkony okolo - nabírání zakázek,reklama, kontakt s lidmi, smlouvy, poradenství atd...na prohlídce jsem byla jen párkrát). Řekla bych,že je to zajímavá práce. Ale opravdu hodně asi záleží na podmínkách konkrétní realitky. Pro některé děláš sama jen jakoby pod jejich jménem, pak hodně záleží na tom, kolik nemovitostí se ti podaří sehnat a prodat či pronajmout a v dnešní doba hodně nasyceného trhu bych do takového formy spolupráce s realitkou určitě nešla. Tam by byl výdelek asi dost nejistý. Ovšem zaleží taky na tom odkud jsi atd....

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla nastupovat ted v prosinci, dohodnuté to bylo již déle,....ale v rámci krize a vývoje nejen v realitním trhu, jsem tam nešla. Podotýkám, jsem z Prahy, mám kamarády makléře a oni spíš prchaj. I velké pražské realitky nyní prodají 2 byty měsíčně. Když tam je 10 makléřů, tak dva jdou domů s penězi, ostatní za nic. Té realitce je jedno, kolik makléřů má, protože je nezaměstnává, takže proto i přes krizi je jich tam tolik. Na tuhle práci není dobrá doba...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě by to bavilo, ale jaksi doba a závazky mě nutí jít do kanclu A při dnešní situaci budu ráda, když vůbec něco slušnýho seženu...

arrow
profile_image
cumaku
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Evča82
Mě by to bavilo, ale jaksi doba a závazky mě nutí jít do kanclu A při dnešní situaci budu ráda, když vůbec něco slušnýho seženu...
Jojo, obsahově je to práce zajímavá a člověk nemusí sedět celej den v kanclu,ale teď na to fakt není správná doba...

arrow
Neprodává v Bazaru

já to právě zvažuju kvůli krizi co má údajně nastat, takže jsem ráda za všechny názory
teď sedím v kanclu jako mamažerka takže radši ještě počkám a uvidím

arrow
Neprodává v Bazaru

V realitách už krize docela nastala a i v jiných oblastech. Máma je na úřadu práce a firmy jim ruší místa. Výpovědi dostávaj lidi v bankách, stavebnictví, údržbáře i v kanclu asistentky (vše příklady z mého okolí.) Buď ráda, že práci máš....tos bys měla vidět ten nával na pracáku.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Evča82, no já si právě proto své práce vážím, protože vidím jak to v okolí je, na pracáku jsem byla jednou a už nikdy více doufám nebudu muset. naštěstí u nás to nehrozí mě vyhodit, protože jsem tam sama a vše leží na mě, pak už je jen šéf. takže vyhodit mě to znamená zavřít firmu

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla v bance, s tím že odejdu, pak jsem měla zápal plic (ve zkušebce) a dostala výpověď. Měla jsem domluvenou realitku, do které by jít teď byla sebevražda.....takže mi nezbylo než jít teď na pracák. Neschopenka mi skončila 22.12 tak jsem zatím nic nenašla...ale co tak slyším od mamči, tak se docela děsím.....Hlavně toho, že někam nastoupím a firma půjde do háje a bude to nanovo...

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsem dostala nabídku jít dělat realitního makléře,ale jak to tady čtu,tak budu hodně přemýšlet jestli do toho jít nebo ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

ZLK
hoj, několik let dělám v jedné celkem velké brněnské realitce a jestli se chceš na něco zeptat, klidně mi písni na ******************. Hodně dobře si rozmysli, než se do takové práce pustíš, protože to falt není pro každého.Vydělat si můžeš klidně 100tis měsíčně, i víc, kdyý budeš dobrá, ale rozhodně to není zadarmo
nějak se nezobrazilo pro kterou realitku, tak kdyžtak napiš soukromou zprávu nebo na email: ********************

arrow
profile_image
polet2
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, já mám taky jednu radu. Makléřka jsem byla asi jen 6měsícu, zkušenost super, posunulo mě to dál ale více jsem se zadlužila než si vydělala....fakt to není pro každého ale vím že některé realitky hledají tzv. tipaře to je že za každý byt který naberou a pak prodají dostaneš penízky. Ten byt jim samo musíš dohodit ty...tak si to vyzkoušej nanečisto...jestli zvládneš "ukecat" nějakého majitele pro zrovinka tuhle realitku

U nás ze dne na den skončila velká realitka a hodně lidí to překvapilo. Tahle práce už nebude tak lukrativní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené