arrow
profile_image
.Alča.
od 28. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, chtěla by jsem se zeptat jestli už jste něco reklamovali v Gate, a jak to tam chodí, jestli peníze vrací hned nebo tak...
Potřebovala by jsem reklamovat peněženku-myslíte že se na ni vztahuje reklamace?
Předem Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vracela jsem pruhovanou mikinu,při prvním praní pustily barvy do sebe,nebyl vůbec žádný problém,hned mi vrátili peníze.

arrow
profile_image
Menee
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.
Reklamovala jsem tam zimní bundu. Zeptala se mě jestli chci jinou, nebo vrátit peníze, já chtěla vrátit peníze. Vše proběhlo v pohodě, ale někdy jde i o prodavačku samotnou.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji .Alča.: myslíte že se na ni vztahuje reklamace?

Určitě vztahuje. Já reklamovala kabátek a taky v pohodě

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dendínka:

Ja som raz bola vrátit tričko a prsteň -bol to darček a nesadlo mi to, sama predavačka mi hneď ponúkla vrátenie penazí

arrow
profile_image
Per-quiee
od 4. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

vracela jsem kozačky, u kterých se hned po prvním nošení ulomil podpatek.. v pohodě jsem si mohla zboží vyměnit za něco jiného.. myslím, že peníze mi vrátit nechtěli..

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to já jsem narazila na prodavačku pěknou kráv.u. Reklamovala jsem svetřík, u kterého byly nějak blbě ušité ty očka na knofíky, protože se absolutně nedal zapnout, ty knoflíky nedržely v těch dírkách, bohužel v kabince se zdálo, že je vše v pohodě až doma jsem zjistila, že neudělám ani pohyb aniž by se ty knoflíky uvolnily. Takže jsem svetřík na sobě měla jen v kabince a na pár minut doma a prodavačkou mi bylo řečeno, že je už dost nošený , myslela jsem, že mě klepne, chvilku jsem se tam sní dohadovala, pak jsem si nasupeně světřík odnesla a vrátila ho v jiném OD, kde to proběhlo uuuplně v pohodě

arrow
profile_image
kukulanice
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

reklamují uplně v pohodě. koupila jsem rifle. po oprání se zvětšila velikost o dvě čísla a naprosto v klidu.

arrow
profile_image
keroll1
od 13. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych připojit dotaz myslíte si že mi vezmou reklamaci na kabelku? Dvakrát jsem ji použila a začaly se párat boky za které drží celá kabelka a bojím se že se to začne párat víc a víc.
Předem děkuji za odpověď

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené