arrow
profile_image
kika23
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
dnes jsem si v Tally Weijl koupila kalhoty a až doma jsem zjistila že zip je úplně rozbitý. Jsou tam dokonce dva vypadlé zoubky. Myslíte, že půjdou reklamovat?
Děkuju.

já myslím že jo, takhle jsem vyreklamovala kabelku, u které se po dvou dnech úplně rozjel zip. A oni mi dali novou nebo jestli je máš takhle čerstvý a pořád s visačkama, tak je jdi vyměnit

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak zkusit to můžeš....Já bych tam rozhodně šla...

arrow
profile_image
kika23
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Violett.ka: pořád s visačkama, tak je jdi vyměnit

Visačky jsem právě sundala, ale mám je. No tak to půjdu teda zkusit. Doufám, že to výjde docela by mě to mrzelo, takhle nový kalhoty.

arrow
profile_image
Dandulinka
od 3. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kika23:
Určitě to půjde, já byla takhle reklamovat s visačkami v ruce a v pohodě, vždyť jim tam každou chvíli někdo tu visačku nechtěně urve, to tam zase nasadí a navíc v Tally Weijl bych řekla, že jsou reklamace v pohodě, aspoň u nás v Ústí si nemohu stěžovat

arrow
profile_image
kika23
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dandulinka:
Tak to bych byla fakt ráda, tak snad to půjde . No nic ještě dneska tam skočím.

arrow
profile_image
Dandulinka
od 3. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kika23:
A jednou jsem šla takhle do Pimkie, jelikož jsem si tam kupovala dvě stejná trička, jedno jsem vyzkoušela a druhé už ne a doma jsem zjistila, že v tom nevyzkoušeném je dirka, jelikož jsem visačky utrhla, tak jsem je nesla zase v ruce a paní mi to také bez problémů vyměnila, takže určitě se toho bát nemusíš, držím palce

arrow
profile_image
kika23
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dandulinka: držím palce

Děkuju , večer napíšu jak jsem dopadla.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kika23: dnes jsem si v Tally Weijl koupila kalhoty a až doma jsem zjistila že zip je úplně rozbitý. Jsou tam dokonce dva vypadlé zoubky.

Jak jsi ten zip zapínala při zkoušení v obchodě?To byl v pořádku a rozbil se cestou domů v tašce?

arrow
profile_image
AneTickaa_
od 12. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hele nejsou to takový tmavě modrý jegginsy? u těch (z TW) se mi rozbil zip asi za dva dny nošení,jenže bohužel už na nich nebyly žádný cedulky atd páč jsem je už nosila,takže reklamace neúšpěšná

arrow
profile_image
kika23
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji AneTickaa_: hele nejsou to takový tmavě modrý jegginsy?

Joooo to jsou přesně ony akorát já teda mám ty růžový. Vidím, že jsou fakt kvalitní

Ale holky byla jsem je reklamovat a dobrýý vyměnily mi je tak jsem ráda

arrow
profile_image
Alisss
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám taky jeggins a po pár dnech nošení se mi roztrhly v rozkroku :-/ stává se mi to u většiny kalhot, ale třeba až po půl roce, tohle bylo max. měsíc ani ne každodenního nošení. Navíc se mi v ohybech odrbala barva do bíla a odpárala se taková ta zadní kožená cedulka :-/ . Myslíte, že vůbec má cenu je reklamovat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené