arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Asi před 2 dny jsem na jobs.cz narazila na pozici reprezentant, ale nebylo u toho napsáno o jakou firmu se jedná, ani přesný popis pozice, ale i přesto jsem tam zaslala svůj životopis.Už zkouším skoro vše.A včera večer mi odtud volala paní Jonášová, že zítra ráno mám jít na pohovor.Tak jsem se hned ptala na adresu a o jakou firmu se jedná, abych v pořádku trefila.Paní mi jen sdělila své jměno a že je v 1. patře.To se mi nezdálo, že nechce říct o jakou firmu jde, a tak jsem hledala na netu. Našla jsem, že nejspíš půjde o Zepter.Tuhle firmu předchází její pověst.Takže si nemyslím, že by práce reprezentanta pro Zeptat byla nějaká výhra.má cenu jít na ten pohovor?Díky za odpovědi.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

96

Nemá.

Za mě ne..Taky jsem bez práce,ale tyto varianty jsem vyřadila rovnou..

Cituji Nikississ: Paní mi jen sdělila své jměno a že je v 1. patře.

Tohle samo už vypovídá o úrovni firmy.

Cituji Nikississ: má cenu jít na ten pohovor?

Nemá. Myslím, že se na "pohovoru" dozvíš jen to, jak budeš lákat zákazníky, abys získala nějakou provizi.

arrow
profile_image
Angiee
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud se jedná o Zepter, tak to určitě smysl nemá... mám s nimi vlastní zkušenost, také jsem byla na pohovoru a přijali mě (jako desítky dalších lidí) - pak mě z Č. Budějovic odvezli autem do Písku a byli jsme v obchoďáku a dělali anketu s lidma, nevím, na co přesně jsme se jich ptali, ale hlavní bylo dostat z nich telefonní číslo. Druhý den jsme byli v kanceláři a tento celý seznam obvolávali s tím, že vyhráli jakýsi balíček kosmetiky a že se mají dostavit - dohodl se termín. Potom přišli a nečekalo je nic jiného než prezentace nějakého výrobku od zepteru samozřejmě co nejvíc předražený. Těm lidem to tak vybásnili, že se toho někteří chytili a výrobek chtěli. Nebyly to malé částky, minimální cena za nejlevnější výrobek byla asi 10.000 Kč. A pokud se lidi, které jsem si pozvala, chytlili a koupili si to, měla jsem mít z toho provizi. To je celé. Ale jelikož na to nemám žaludek, jakmile jsem zjistila o co se jedná, hned jsem odešla...
Takže pokud nechceš něco takového dělat, hledej dál, budu držet palce. já teď také hledám práci. A hlavně se nenech zlákat ani firmama, kde dávají mnoho inzerátů, to už vypovídá, že je to pofidérní firma a nemá cenu s tím ztrácet čas...

Zepter = nešla bych.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Díky holky.Mně už jen stačí jednání týhle firmy vůči zákazníkům.Dost neseriozní.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Reaguji na Angiee:
Zkušenostma se člověk učí.Podle toho, co sem píšeš, už mě opřešla chut kvůli tomu brzo vstávat a jet narvaným MHD na pohovor.MNě bylo podezřelý, že mi paní nedokázala odpovědět o jakou firmu jde, to už vrtal červíček pochybností o tý práci.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Reaguji na mroskvicka:
Ted už vím, že u nich pracovat nechci. Už jsem poučena do budoucna, že pokud není popsána pozice a chybí i název firmy, tak to žádná výhra není.

arrow
profile_image
Jitulinkaaa
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je, ale to je klasická síťovka.

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě taky ne. Byla jsem u pohovoru v Praze a když jsem řekla, že tu práci s odmítám, že to není nic pro mě, setkala jsem se s pohrdavým úšklebkem, že přicházím o bezva zkušenosti a praxi (nevím, jestli vnucování lidem hrnce a říkat jim, že do tý doby žerou nezdravě je fajn...).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené