arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jaanaa22:
Jedno balení je větší, druhé menší, jinak jsou ty modré stejné.
Oranžové jsou na extra poškozené vlasy, ale já myslím, že to všechno vyjde nastejno.

Mám ty modré, větší balení a spokojenost

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no to větší balení je obvykle levnější než to menší, proto mě to zaráží. Nějaký rozdíl by v tom měl být

Podle mě jsou úplně stejné. Já mám to menší kulaté balení a jsem nadmíru spokojená

arrow
profile_image
BarbieBlonde
od 18. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám teda fialové a nic moc,konečky mám stejné jako kdybych to nepoužila

Modré jsou úplně stejné, jen jiné balení.

A doporučuji bílé. Ty mi přijdou lepší.

Reaguji na BarbieBlonde:
vážně? Mně se totiž hodně třepily konečky a musela jsme fakt každý měsíc zastřihávat. Od posledního stříhání (srpen) je používám před každým vysoušením a mám konečky krásné, i kadeřnice se té změně divila

Mám vyzkoušené oboje,koupila jsem si ted 100ml balení co bylo v akci a přijdou mi ty modré hutnější než modré kulaté..Jinak ty čiré dodávají lesk a modré spíše více regeneruji aspon mé vlasy to tak vidí.nejlepší mít oboje.

Jinak bych volila být Tebou ty 100ml příjdou mi hutnější..

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Ahoj holky, poradíte, jakou barvu Black krystalů si mám koupit na suché, odbarvené konečky? Nijak extra zničené nejsou.

Cituji VeronikaEma: Ahoj holky, poradíte, jakou barvu Black krystalů si mám koupit na suché, odbarvené konečky? Nijak extra zničené nejsou.

já v nich tak velké rozdíly nevidím, tak bych řekla, že to je celkem jedno, ale asi nej mi přijdou ty průhledné.

arrow
profile_image
BadNicole8
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám roztřepené konečky a kadeřníce mi radila růžové tek. kr. od Blacku, bohužel je nikde poblíž neprodávali a tak jsem zaúkolovala kámoška z intru. Ta mi ale místo růžových koupila modré s tím, že to bylo 100ml za 240,- a že jí to přišlo výhodnější než ty růžové 75ml 220,-. Že na to, že je to jen 75 ml je to drahý.
Ale de mi o to, zdali ty modré taky pomůžou proti suchým dvojícím se konečkům. Dík

Reaguji na BadNicole8: Já si myslím, že kamarádka udělala dobře, neboj se.

Podle mě jsou ty modré nejsilnější, proto jsou taky nejoblíbenější a nejdoporučovanější.

arrow
profile_image
BadNicole8
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luvej: : tak to je dobře Děkuji za odpověď
Máš krystaly taky? Jak dlouho ti vydržela ta lahvička na jakou délku vlasů?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené