arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dnes mi přišly rifle z Omlázka a jsou fakt super, akorát, když je mám na sobě, tak se mi začíná rozjíždět zip, zip je kratičký a co jsem si všimla, tak se mi to dříve stalo taky- opět u riflí Tally Weijl, tyto jsou taky odtud.

Máte na to nějaký fígl nebo nepomůže nic jiného než přešít zip za nový?

Jinak jsem přidala i foto, zip se jakoby rozjede a pak to vypadá divně. Opravdu nechápu, proč tam nedají místo mini zipu raději další knoflík

2636774_2_bazar.jpg

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Snad se neurazíš, ale pokud se ti rozjíždí zip, znamená to , že ti jsou ty kalhoty malé.Mluví ze mě zkušenost v krejčovském oboru, tohle vídám několikrát do týdne.Zip má být schovaný pod poklopcem, na fotce je vidět jak se to pne.Uzávěrka na konci zipu ten tlak prostě neudrží.

Cituji Klariska1241: Máte na to nějaký fígl

Nevím, jestli to popíšu tak, aby to bylo k pochopení, ale já tohle kdysi vyřešila malým zavíracím špendlíkem. Tedy ne tak, že bych s ním sepla ty dvě půlky zipu k sobě, ale prostě jsem do horní části jedné poloviny zipu zapla špendlík podélně se zipem (z rubu). Jde o to, zapnout ho dostatečně daleko od těch zubů, aby jezdec vyjel kolem špendlíku nahoru, ale zároveň dostatečně blízko zubů, aby bránil jezdci v samovolném sjetí dolů.
Ehm, asi to není k pochopení, že?
Mám to doplnit o fotodokumentaci?

arrow
profile_image
Kelly33
od 21. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

používám na to malou gumičku, kterou připevním do jezdce a ke knoflíku

arrow
profile_image
Zirafka82
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ten komentař ty fotky... je jako moc...

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji yourcandy: .Zip má být schovaný pod poklopcem, na fotce je vidět jak se to pne.Uzávěrka na konci zipu ten tlak prostě neudrží.

To není moje fotka....To je foto původní majitelky, mě jsou právě rifle ještě volnější, jak přes nohy, tak v pase....Obvykle nosím XS, toto je S, myslím si, že se to tak už automaticky dělá kvůli tomu, že zip je tak už odrbaný....Jinak, pod poklopcem ho schovaný mám, ale za chvíli se rozjede, vidím to tak, že ho budu muset asi přešít.

Cituji Zirafka82: ten komentař ty fotky... je jako moc...

No, nějak nechápu, co je na tom moc....Jo ahá, už chápu No, komentář tam už nějak nevidím

arrow
profile_image
Zirafka82
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariska1241: a nebylo by příště jednodušší ten zip přešít hned než zakládat toto téma? Není to pul metru zipu a pokud nejsi dřevo na ruční práce je to práce na cca pul hodiny.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Zirafka82: a nebylo by příště jednodušší ten zip přešít hned než zakládat toto téma? Není to pul metru zipu a pokud nejsi dřevo na ruční práce je to práce na cca pul hodiny.

Zase někdo, kdo moralizuje o zakládání tématu. Když já už něco založím, tak po důkladném rozmyšlení.

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariska1241: Jinak, pod poklopcem ho schovaný mám, ale za chvíli se rozjede, vidím to tak, že ho budu muset asi přešít.

tak to bude opotřebované.....pokud to budeš měnit sama, nebo to někomu dáš udělat- tak nepárejte vrchní ozdobné šití na poklopci, pouze vypárejte šití, které drží ten zip, tam kde začíná ozdobné, tkanici zipu vytřepte nebo šikovně vystřihněte..když ti zůstane nepoškozené vrchní šití, tak tam potom stejnou barvou nitě jako je džínovina přišijte zip nový.Z druhé strany všijte zip normálně.Nikdo nepozná, že je na džíny sáhnuto a je to celkem rychlé ..a ještě něco.. určitě neseženeš tak malý zip, tak budeš muset ten nový zkracovat..vyndej uzávěrky a kleštěmi vytrhej zoubky, které jsou navíc, zacvakni zpět uzávěrky kleštěmi a zkarať tkanici.Snad ten návod pomůže i jiným neštasnicím ))

arrow
profile_image
NicoleJackson
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když se mi tohle stane, tak to vyřeším gumičkou. Připevním k jezdci a při každém zapínání ji připevním i ke knoflíku a je po problému.

Jednoduchý trik: provlékni jezdcem zipu menší kroužek na klíče, a až zip zapneš, tak kroužkem protáhni knoflík. Vypadá to lépe než gumička

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě právě napadlo to, s tou gumičkou, mamka to tak dělala běžně, ale to nenosila trička těsně nad rifle, já se právě bojím toho, že to půjde třeba vidět

arrow
profile_image
clearbook
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na simuška: Jj, souhlasím. Menší kroužek na klíče je úplně super

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kroužek na klíče vidět není - schová to pásek....

arrow
profile_image
Miruska
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, mě se to stalo také a chtěla jsme ho od mamky opravit a ta mi řekla, že se ten zip musí jakoby zamknout, že to bývavalo dřív, takže ty když ho zapneš, tak ten jezdec musíš jakoby zacvaknout dolů, nebpo otočit, nevím jak to mám popsat...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené