Ahoj holky jsem bezmocná. Dermatoložka pri predepsala krem Skinoren, naniesla som si ho a asi o 5 minut pozdeji jsem mela místa kde byl krém rude/až purpurove. Hned jsem krem smyla ale fleky zustali. Nevíte co s takovym podraždením ? Večer mám jít na oslavu a takhle to vypada jako kdybych se spálila. Moje kožní zná mou pleť a řekla mi že mi hrozí maximálne menší pálení pokožky. Tohle jsem tedy nečekala...
Dekuju za každou radu.

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, být tebou bych ho už znovu nepoužívala. Já ho používám už docela dlouho a v pohodě. Občas se mi udělá z něj krupička, to ale nevím proč a musím ho vysadit a obličej čistím pouze Biodermou na citlivou plet. Zkus na zklidnění třeba jarishův roztok nebo obklady z heřmánku?

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, vím, že nato ses úplně neptala, ale nedá mi to. Zkusila jsi vysadit mléčné výrobky a tuky omezit na minimum? Mně i bráchovi to výrazně pomohlo a z hodně nepěkného akné mám občas pupínek. (ale to upřímně proto, že mi to občas ujede) Předtím jsem zkoušla kde co a byla už pěkně zoufalá.

Pokud bych chtěla úplně perfektní pleť, musela bych jíst nízkotučnou veganskou stravu bez GMO sóji.

Nic ti nenutím, jen, že mě osobně to přijde lepší než na sebe patlat drastáky.

mě co zabralo na akné, tak chemicky peeling s kyselinou mléčnou 30%

mě co zabralo na akné, tak chemicky peeling s kyselinou mléčnou 30%

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené