arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravim holkyChtěla bych si z asosu objednat nějaký šatkyTak prosím ty které jste majitelky některých,jestli byste nemohli přihodit fotečky tak pro představu jak vypadasjí na tělěDěkuji

Cituji Verus123: tak pro představu jak vypadasjí na tělě

Na ASOSu má každé šaty modelka vyfocené ve 4 různých polohách + si můžeš kliknout na View Catwalk pod fotkou a ta modelka se ti v šatech i projde po molu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Já vím,na to jsem koukala ale příjde mi ,že to tam vypadá trosku jinak než pak když to příjde co jsem koukala tady v bazárku co holky ty šaty prodávají.

arrow
profile_image
Mistress
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak reálné barvy neuvidíš na žádné fotce. Ono je taky otázka, co zkresluje víc, jestli fotky holek v bazaru nebo fotky na asos. Já jsem objednávala několikrát a barva byla vždy ok, to mě víc překvapil materiál.

Cituji Mistress: fotky holek

To si myslím, že spíš..
Párkrát mě tedy taky překvapila barva, ale nikdy to nebylo nějak výrazné.
Jen jedny jsem prodávala zrovna kvůli barvě, protože jsem tu samou už měla.

Cituji Mistress: to mě víc překvapil materiál.

Tak. Sice tam složení myslím píšou, ale podle toho to stejně neodhadneš..
Reaguji na Verus123:
Které sis vybrala?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nejde mi vložit odkaz sakra

já mám šaty vyfocené v profilu. kupovala jsem je tady od uživatelky Bajina8888 a myslím že když si vyfiltruješ inzeráty o prodeji Asos tak tam taky najdeš fotky uživatelek jak na nich šaty vypadají a můžu ti říct že šaty které mám vyfocené vypadali jinak na stránkách a jinak barevné byli na fotce od holčiny a jinou barvu mají u mě na fotce. záleží prostě na svetle a foťáku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené