arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte kde bych sehnala kvalitní samodržící punčochy s krajkou, ale aby byly dostatečně dlouhý a nepadaly mi, jsem totiž dost vysoká ( 179 cm )

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

teda samodržící, neumim psát

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus obchod Calzedonia, včera jsem byla ve Vaňkovce (v Brně), a měli spoustu krásných "samodržek", také s krajkou i bez, i zimních punčoch, a slevy na legíny.

Nevíte kde bych sehnala NElesklé samodržky? Jako klasické silonky. Já ten lesk fakt nemusím a sháním to těžko

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus obyčejnou "punčochárnu" a nebo u bati obuv. vždycky prodavačce řeknu kolik měřím a ona mi správnou velikost vybere sama. Jinak aby držely, tak se nedotýkej těch protiskluzových gum, mě pak přestaly držet a není nic horšího, než punčochy co padají

arrow
profile_image
Martina77
od 24. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

73

HelliDior

Mám stejný problém. Černé nelesklé jsem sehnala, dokonce za super cenu. Ale tělovky... aby nebyly lesklé, ale jemné a ve správné tělové barvě.

arrow
profile_image
Pikola
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nosíte je v zimě? Mě přijde, jako bych byla nahá

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji salcinka: Nevíte kde bych sehnala kvalitní samodržící punčochy s krajkou, ale aby byly dostatečně dlouhý a nepadaly mi, jsem totiž dost vysoká ( 179 cm )

Já myslím že kdekoliv, minimálně v každém lepším spodním prádle. Sama jsem hodně vysoká a mám dlouhé nohy, nikdy jsem neměla problém samodržky sehnat, jen doporučuji chtít italské-jsou pevnější a se širokou krajkou-nezařezávají se.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

jak je potom perete? i když je peru třeba jen ve vlažné vodě, tak ten silikon přestává držet

jinak mám ověřený široký silikon ve více řadách nad sebou

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

jak je potom perete? i když je peru třeba jen ve vlažné vodě, tak ten silikon přestává držet

jinak mám ověřený široký silikon ve více řadách nad sebou

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji matadi: jak je potom perete? i když je peru třeba jen ve vlažné vodě, tak ten silikon přestává držet

jinak mám ověřený široký silikon ve více řadách nad sebou

To je ta široká krajka. Mě se tedy nikdy nestalo, že by mi to přestalo držet a to je peru normálně s prádlem v pračce. Možná jsi narazila na špatnou značku.

Já jsem dostala radu, že ty gumičky nemam prát v aviváži a kdyžtak je přejet nějakým odmašťovačem. Funguje to.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky doporučím Calzedonii, moc kvalitní zboží tam mají.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jojo Calzedonii taky doporučuji, nedávno jsem tam koupila samodržící punčochy a fakt parádně drží. Než jsem je koupila moc jsem tomu nevěřila ale fakt to funguje, silikon ve více řadách nad sebou se mi taky osvědčil.

arrow
profile_image
Dzam
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se osvědčily od firmy Gatta a nejsou tak drahý. Našla jsem je na www.pradlo-elegant.cz

gattalavinia03.jpg

mariette05gatta.jpg

paola04gatta.jpg

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené