arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, koupila jsem si v Tally Weijl černé kalhoty, ale hned po prvním vyprání se mi ta černá barva šíleně seprala. Mám z nich teď téměř šedé kalhoty. Nemáte někdo zkušenost s tím, jestli mi džíny musí vyreklamovat nebo ne?
Chápu, že v takovém obchodě velkou kvalitu hledat nemůžu, ale aby se mi sepraly nové kalhoty po jednom vyprání to mi přijde hodně nefér..
Děkuji za každou odpověď

arrow
profile_image
elle_33
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já teda nemám kalhoty z TW, ale z Mayo Chix-"kvalita" na tom bude podobně taky se mi hned po prvním vyprání sepraly a když jsem šla reklamovat tak mi prodavačka sdělila, že si je mám obarvit barvou na oblečení takže to jsem dost koukala a víckrát už jsem tam nic nekoupila..řekli mi, že je to prý moje vina, že jsem měla prát šetrněji

arrow
Neprodává v Bazaru

No,nevím jak to vyřizuje TW,ale stalo se mě to u Esprit a reklamace byla vyřízená ihned a kladně.Ono se přece hned po prvním vyprání toto stát u kvalitního(v podstatě u žádného) výrobku nemůže,odnesla bych to tam,sepsala s nima reklamaci,kde bych se k tomu vyjádřila a čekala..

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na elle_33: No tak to je super, to bych ji tam snad omlátila o hlavu. No to je právě to, prát šetrněji..pro ně celkem dobrý argument na to, že snámi doma neperou
Reaguji na SOLU: No můj názor je taky ten, že i kdyby ty kalhoty stály 100, tak by se to nemělo stát. To by na ně mohly dát rovnou cedulku: na jedno použití nebo neprat...

arrow
profile_image
Star80 mojeid
od 26. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
41    0
Číst hodnocení

Zkus to, líná huba... Já takhle reklamovala tričko ze Zary, sice za pár korun, ale hrozně se seprala barva, vrátili mi peníze, ale tam jsou na reklamace v pohodě.

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Star80: Jojo, jen mě tak napadlo zeptat se na Vaše zkušenosti. Mám TW celkem daleko, tak abych nejela zbytečně..ale jak říkáš..zkusit bych to mohla..stejně budu muset do Olympie pro nové černé džíny

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahojky,
prala jsi kalhoty podle cedulky? Použila jsi prášek, nebo gel na černé prádlo?

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petunie: Ahoj, věr nebo ne, ale kalhoty jsem prala v umyvadle(nerada peru v pračce,když mám něco nového) s použitím gelu na černé prádlo a je pravda, že jsem přidala trošku pracího prášku...skoro veškerá barva z nich pak zůstala ve vodě..

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych reklamovat zkusila, ale moc na uznání nespoléhej. Už při nákupu se mi několikrát stalo, že mi prodavačky řekly, že ať daný kousek peru gelem a na 30stupňů (což moje pračka ani neumí ), takže hádám, že budou argumentovat nešetrným praním. Celkově bych to ale zkusila..to zase proč to nezkusit .

u ručního praní je dost problém odhadnout nízkou teplotu a vesměs všechny kalhoty jsou na pravní ve 30stupních, jen vyjimečně některé na 40...a většinou bývá na cedulce i upozornění, že barva může praním nebo vystavením slunci slézat.....pokud ti odmítnout uznat reklamaci, jsi namydlená, protože by ti nezbylo nic jiného než dávat kalhoty na posouzení znalci, který by odborně posoudil kvalitu a řekl, zda mohlo skutečně za přesného dodržení doporučeného režimu praní dojít k takové ztrátě barvy a smozřejmě bys ten posudek musela zaplatit ty (hradili by ti ho jen pokud by byl v tvůj prospěch a to dost možná ještě až po tom, co by jim to nakázal soud)...minimálně bych tvala na tom, aby kalhoty k reklamaci převzali a mě vydali potvrzení, následně po vyřízení reklamace písemné stanovisko o způsobu a důvodu vyřízení reklamace...když tě pošle rovnou pryč, tak nemáš ani jak prokázat, že jsi se snažila reklamovat...někdy neškodí udělat trošku dusno, po tom, co se zdráhají reklamaci převzít...

Cituji Mia_Sofia: Už při nákupu se mi několikrát stalo, že mi prodavačky řekly, že ať daný kousek peru gelem a na 30stupňů (což moje pračka ani neumí

to snad umí každá pračka

Cituji Battlefield: ale kalhoty jsem prala v umyvadle(

Pokud je na lístku napsáno prát na 30 a je tam perte zvlášť,tak jde o nestálobarevný výrobek a měla bys smůlu.Na některých věcech to je,že může barva pouštět a má se prát samotné a ručně.Podívej co je tam za symboly.

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mia_Sofia: gel se přidává v nádobce do bubnu pračky, jaktože to Tvá pračka neumí ...

Já být Tebou, tak to zkusím

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Slovo Tally Weijl mluví samo za sebe Já třeba peru všechny kalhoty na 40C (nemam Tally) a nikdy se mi nic nestalo. Řekni, že si to prala na 30 C v pračce, protože jakmile jim řekneš, že jsi to prala v ruce, pošlou te okamžite do háje (reknou mela jste moc teplou vodu..)

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: to snad umí každá pračka

Bohužel . Naše pračka s vrchním plněním umí jen na studenou, 40, 60 a 90 stupňů (nic mezi). Opravdu mi nevyhovují její programy, ale nic se nedá dělat .

Cituji Petunie: gel se přidává v nádobce do bubnu pračky, jaktože to Tvá pračka neumí ...

Já myslela že neumí prát na 30 stupňů (gel zvládá) . Jsem to asi špatně napsala .

Cituji Mia_Sofia: Naše pračka s vrchním plněním mí jen na studenou, 40, 60 a 90 stupňů (nic mezi). Opravdu mi nevyhovují její programy, ale nic se nedá dělat

moje pračka koupená v hluboké totalitě první i druhá už měla 30 a 1/2 program na svetry,tak se nezlob za údiv,ale ta tvoje je asi ještě starší jinak to není možný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené