arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky děvčata,právě ted používám serum na konečky vlasů od Avonu a zdá se mi strašně super ale chci vedět jaké zkušenosti s ním máte vy?

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všechny olejíčky, co jsem kdy zkusila-Loreal Paris, Loreal Professionel, Matrix, Avon, Balea, Kerastase, Syoss atd atd... vše na stejno za mě Jakože dobrý, svou službu udělaly všechny cca stejně, rozdíl byl max ve vůni. Ale měla jsem problém v tom, že mi uhladily a zjemnily vlasy na příliš krátkou dobu a po pár hodinách jsem už zas byla krepatá a rozlítaná.

Jedinej olejíček, kterej i při dlouhodobém používání vyhovuje je Bio Ionic Agáve regenerační uhlazující olej. Perfektně voní (nejlíp ze všech) a účinky jsou na moje vlasy skoro jako zázrak. Mám dlouhé, husté vlasy, od přírody tvrdší a sušší a jakoby hrubší. Po tomhle olejíčku mám až do dalšího umytí vlasy krásně uhlazené, lesklé a jemné. A vůně se dlouho drží. Cena je vyšší, ale zase je to hodně velké balení a já po 5 měsících poiužívání nevypotřebovala skoro nic.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak určitě je tady v recenzích.. Já sama jsem ho měla, byl fajn, ale žádnej zázrak, navíc vyšel dráž, než moje oblíbený hedvábí od Chi, takže jsem ho měla jen jednou a pak se vrátila k Silk Infusion.

Dle mého - kosmetika Avon? Pouze jako dárek pro opravdového nepřítele.

Reaguji na classy and chic:
vůbec. Mám žlutý olejíček na konečky z Avonu a je super, pro mě rozhodně lepší než tekuté krystaly od blacku, které mi leží už rok na poličce, má mnohem lepší konzistenci i efekt. Takže za mě ano. Mimochodem na svých vlasech si hodně zakládám, jelikož je mám dost suché používám jen profi kosmetiku, ale ten olej z Avonu opravdu není zlý.

arrow
profile_image
kybermyska
od 1. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak pro mě je toto sérum od Avonu naprostá katastrofa. celkově kosmetice Avon nijak moc nelahodím...

arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám vlasy jemne a nebarvené a olejíčky na konečky vlasu od Avonu mi vyhovujou ale je pravda že třeba ostatní připravky na vlasy mi obsolutně nevyhovujou od Avonu je to samej silikon a paraben já ted použivam jen přirodní šampony na vlasy

Reaguji na zanetka23:

Já dělala Avon lady takže jsem s jejich kosmetikou měla zkušenosti. Že ti to sedlo je fajn, mimochodem ne každý olej od blacku je dobrý, já mám průsvitný a je příšerný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené