arrow
profile_image
Lucííík1
od 11. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dnes jsem si koupila serum na roztřepené konečky od Baley. Příjemně voní, tak doufám, že bude i účinné. Chtěla jsem se zeptat, jak často ho do vlasů nanášíte a jestli opravdu působí, jak píšou ? Moje konečky jsou opět polámené a rozřepené během krátké doby po jejich zastřižení. Už nevím, co na ně. V recenzích jsem četla, že hodně z vás si tohle serum chválí

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tenhle přípravek doma sice nemám, takže ti neřeknu, jak je dobrý, možná ti ty konečky na první pohled zacelí, ale roztřepené konečky patří jenom pod nůžky

arrow
profile_image
Lucííík1
od 11. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi jasný, že nejlepší je ostříhání... jenže za 10 dní, 2 týdny jsem tam, kde jsem byla... fakt už nevim, co na to..tak doufám, že pokud budu tohle používat, tak se mi třeba nebudou tak rychle třepit

Já ho mám a pomáhá mě. Tedy abych to uvedla na pravou míru - pomáhá opticky
Konečky zacelí, ale je to opravdu jen dočasný efekt, který vydrží tak do dalšího umytí, v mém případě tedy 2-3 dny. Pokud bych ho při dalším umytí nedala, konečky budou zase roztřepené. Takže vždy po umytí dám kondicionér, smyju ho a pak do ještě vlhkých vlasů vmasíruju do konečků sérum a vlásky jsou hebké a krásně se rozčesávají

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také mi vcelku pomohlo, ale jak píší holky, jenom opticky, do dalšího mytí. ted místo něj používám olejíček od alverde a je to mnohem lepší, jen se musí dát pozor na množsví, jinak vlasy zmastí...

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky mám ihned po zastřihnutí vlasy okamžitě roztřepené,achjo :/ Toto sérum jsem měla ale nějako extra nepomáhalo. Teď mi ale pomáhá dost šampon+kondicionér od Dove,chystám se vyzkoušet ještě masku

arrow
profile_image
mirissa
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem asi jediná, komu nepomohl ani opticky. Používala jsem ho půl roku a vlasy jsem měla snad ještě více roztřepené než před ním

arrow
Neprodává v Bazaru

A ještě mě napadlo,co takhle vyzkoušet zastřihnutí horkými nůžkami? Já na tom tedy nikdy nebyla,hrozně mě to ale láká

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám tohle sérum a myslím, že za tu cenu je určitě super Mám po něm hezky hebké vlasy a konečky opravdu vypadají o trochu lépe Používám ho po každém mytí....

arrow
profile_image
MarBella
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sérum mám, ale nadšená z něj nejsem. Opticky konečky zacelí, ale jen na chvilku (max. pár hodin) a mám pocit, že při častějším použité je snad ještě vyušuje. Navíc po něm vlasy (i když opatrně nanesu jen na konečky a vlasy mám dlouhé) vypadají mastně. Mnohem lepší zkušenosti mám s obdobným produktem od Avonu.

arrow
profile_image
Kacka333
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, můžete prosím přidat fotku, jak to sérum vypadá?

Sérum jsem měla a můžu ti potvrdit, že na roztřepené konečky opravdu nepomůže nic jiného krom nůžek. Taky jsem se s tím nechtěla smířit a nestříhala jsem je, snažila jsem se je opečovávat drahými přípravky až to došlo tak daleko, že mi kadeřnice ostříhala cca 20 cm. Od té doby už je to lepší. Takže ostříhat a pak se starat. Já jsem se vzdala žehličky, ale fénu ne, v tom vidím problém (stále se trochu třepí). Takže příští týden aspoň na konce vyzkouším keratin, zbytek vlasů mám ok.

Cituji Kacka333: ahoj, můžete prosím přidat fotku, jak to sérum vypadá?

Recenze

arrow
profile_image
Kacka333
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Roxanka: děkuji

Dobré na prostřídání,ale zázraky nedělá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené