Ahoj, mám dotaz ohledně silikonových implantátů. Zajímalo by mě, jak silikony reagují na kolísání váhy. U mě je běžné, že jednu dobu mám určitou váhu a za pár měsíců jsem schopná zhubnout o 10 kg, což pak ale většinou naberu zpět a takhle nějak je to u mě stále. Vím, že tohle implantátům a tvaru prsou asi moc svědčit nebude, přesto by mě zajímaly vaše zkušenosti, jestli se změnil negativně tvar prsou po přibrání, nebo naopak po vašem zhubnutí, jestli jít na operaci s co nejnižší váhou, nebo naopak vyšší... Díky

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky by mě zajímalo, zda někdo máte zkušenost s hubnutím po opce cca 5 kg. Nabrala jsem ležením a nic neděláním. Neupírala jsem si nic na co jsem měla chuť, tělu při hojení přece musím vyhovět
No a teď mam pneumatiku kolem pasu Cvičit nemůžu, tak chci omezit jídlo a nasadit striktně zdravou stravu

Zhubli jste tedy některá už po opce? A co to udělalo s prsama? Zmenšily se moc (no silikon se přece nevypařuje)

To sice nevypařuje, ale klesnou ti tvoje prsa respektive bradavky budeš mít nízko, pokud máš kulatý a nedej bože vysoký profil, tak to asi nic pěknýho nebude, u anatomu bych se ničeho nebála ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já jsem konečně zhubla 5 kg, který jsem nabrala díky odpočinku po operaci a prsa mám pořád stejný - mám anatomy.

Cituji martina: mám anatomy.

No ...to je právě ono, máš anatomy, jenže je rozdíl mezi anatomy a kulatymi

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jé, já mám taky anatomy, uf Tak vzhůru do toho omezování

Stejně se člověk bojí, aby se náhodou nezmenšily, co?

No, já teda silikony nemám, ale řekla bych, že když už je holka má a chce vypadat dobře, tak by si měla udržovat svou ideální váhu a ne takto kolísat (pokud to tedy není hormonální problém, ale problém příjmu a výdeje). Rozhodně bych si ujasnila nejdřív priority co se týká váhy a pak bych teprve šla do silikonů. Prostě když už chci vypadat dobře, tak teda se vším všudy a tím nemyslím, že bys měla být hubená jak proutek, ale mít váhu, která ti sluší podle tvého názoru, pohledu do zrcadla a pocitů nejlíp.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dainty: tak by si měla udržovat svou ideální váhu a ne takto kolísat

Jo to já vím taky, ale měla jsem docela těžký období po opce. První týden mi bylo ze všeho špatně, nemohla jsem nic jíst a ani chodit na záchod. Potom jsem nesnesla teplá jídla a měla jsem chuť na docela divné (a většinou kalorické) věci, tak jsem se prostě neomezovala protože jsem se bála, že mám málo vitamínů atd. k hojení. K tomu mě dlouho zlobil tlak, nemohla jsem si dojít ani na wc, hned jsem omdlévala Tak jsem se snažila tělu vyhovět a jedla to na co byla chuť a kdy byla chuť. No a jelikož jsem před opkou min. 3 týdně cvičila(váhu si musím těžko udržovat) a jedla dost zdravě, prostě se to na mě projevilo. Do dneška (opka 7.7.) nemůžu dělat nic těžšího, i z psaní na pc mě to rozbolí. Mám docela velký implantát 410ml tak se to hojí dýl. Takže spalování energie žádné

Martinam, tak to si myslím, že až se zahojíš, 5 kilo dáš dolů a hotovo. Po opce na přibrání snad máš nárok.
Držím ti pěsti, to půjde. Měla jsem spíš na mysli typy žen s jojo efektem, tam si myslím by implantáty fakt klesaly nezadržitelně dolů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem cca rok po silikonech zhubla 12 kg. Přirozeně a pozvolna cvičením a úpravou jídelníčku. A pak zase přibrala cca 3 - 4 kg. Změny jsou v konečné takový, že prsa se samozřejmě zmenšily - na můj vkus až moc , bradavky jsou pravděpodobně malinkato níž a už to nejsou takový ty hezký typycký silikonový balonky. Ale zase na druhou stranu mají krásný tvar podle silikonu (už tam nejsou drobné nerovnosti díky mým původním prsům) a vypadají přirozeněji. Teď poslední dobu hodně cvičím, tak 3x - 4x týdně, čímž se zpevňuju, a tím bych řekla, že se objevily strie. Ovšem v závěru i nějaká ta prasklinka vybledne a já jsem se svýma prsama spokojená. Bohužel těžko říct, jak bych takový úbytek hmoty "zamával" s jinou. Silikony mám kulatý, pokusím se vložit fotečku "po".

arrow
profile_image
katkax
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky holky, tak mám po opce asi měsíc a deset dní. takže čerstvě. Opka se zdařila a prsa jsou krásná. Všechno se hojí výborně.
První tři týdny jsem po opce trošku i zhubla a dávala se dohromady. ale teď je to krize. jsem strašně zvyklá na sport, takže to nic nedělání mě začíná unavovat a z té únavy jím.
Už asi tři dny se snažím dost omezovat v jídle, tak snad to pomůže. Nechci se teď radši ani vážit, protože se bojím, že bych měla hodně a teď s tím nemůžu ještě nic dělat. Takže můj plán je do konce měsíce se dost omezit v jídle a od dubna vlítnout hned na sport...

Jsem ráda, že jsem objevila tuto diskuzi, protože mě připadlo, že snad nikdo po opce neřeší, že tím nic neděláním přibírá. Holky, co jste dělali v těch dvou měsících, fakt jste nesportovali nebo necvičili třeba na nohy? já zkouším jen procházky na nic jiného jsem si ještě netroufla. bojím se, abych si něco nepokazila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené