arrow
profile_image
Cocosannkka
od 13. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoja
Měla bych dotaz ohledně Silver šampónu. Na jeho obalech bývá sice napsáno "pro zasvětlené nebo šedivé vlasy", ale podstata je v odstranění naoranžovělých či načervenalých odstínů.
Proto by mě zajímalo, jestli je možné, aby tyto nežádoucí odstíny odstranil i na barvených vlasech na středně hnědou (přírodně jsem plavovláska). Rozhodla jsem se totiž vrátit ke svému původnímu odstínu z tmavě hnědé barvy a postupné zesvětlování mi samozřejmě háže takovéto nepěkné odstíny...

arrow
profile_image
Lenka G
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nonevim ja mam melir a zbytek trochu fo zrzava, ale přijde mi, že to stahuje nažloutlé tóny jen z toho melíru.

arrow
profile_image
elesse
od 12. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no myslím že možná jo, v podstatě funguje tak, že na vlasech nechává fialový "film" nebo ne?

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cocosannkka: nežádoucí odstíny odstranil i na barvených vlasech na středně hnědou (přírodně jsem plavovláska).

tak na mě nefunoval. Na světlých vlasech jsem měla hnědou, nechávala jsem jí co nejvíc vymýt a šlo mi to do zrz - silver s tím neudělal vůbec nic

Ja som na blond farbu hodila blond, ktorá mi chytila do zrzava, medena, dost tmavo až do červena. Kúpila som si fialový Toni&Guy sampon, asi po 4 umytiach mi to tu cervenu stiahlo uplne, zacala som vymyvat az par dni po farbeni. Takze mozno zalezi na sampone.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tohle mě přesně taky zajímá, jaký byste holky doporučily na vyzkoušení, mým snem je studená hnědá, nesnáším zrz odlesky, ale bohužel to moje vlasy dost často nechápou.. ted mám středně hnědou.

Ja by som ten Toni&Guy Platinum skusila. Sice som to dala na blond, ale ked mi to chytilo na tmavo, vymylo to tu cervenu aj mi to dost zosvetlilo, spat na blond.. V tom sampone je farba, ktora odstranuje zrzave aj medene tony, tak si myslim, ze by to malo posobit aj na hnede, proste stiahne tu červenu.

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já co mám doam šampon silver, tak mě se osvědčil, když jsem chtěla smýt rychle z vlasů barvu, to jelo hodně rychle, občas si ho dám na vlasy. je pravda, že najít kosmetiku, barvy na studenou hnědou je hodně velký problém. Všechny barvy josu hodně laděné do tepla. Moje příordní barva je hnědá, studená a tak bych jí chtěla. Jednou za čas, když si tím vlasy umyju, mám pocit, že ty vlasy mám jakoby jednolitější a víc stáhnuté teplé tony ale zázrak to taky není, ale zase jsem to tam nikdy nenechala nějak dlouho na působení, hedn jsem to umývala, ale je rozdíl jaký šampon se použije. měla jsem doma dva, ještě když jsme byla odbarvena na blond, jeden vůbec nefungoval, spíš jsem měla pocit, že ty žluté tony neztáhl a spíš mi vysušil vlas ya druhý byl perfektní a žlutou nádherně stáhnul. Možná si dám ten šampon na 10 minut třeba to pomůže

Kde se dá šampon Toni&Guy Platinum koupit?

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

rakave

Toni&Guy mají v Doglasu.

Hej, treba to nechať dlhšie posobiť.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Díky za rady, vyzkouším a dám vědět..

arrow
profile_image
sulakovamartina
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem měla po Silveru, ikdyž jsem si ho dala minimální množství a dobře vypláchla pořád fialová vlasy. Já už bych ho nepoužila

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sulakovamartina: Já jsem měla po Silveru, ikdyž jsem si ho dala minimální množství a dobře vypláchla pořád fialová vlasy. Já už bych ho nepoužila

A umyla sis po opláchnutí vlasy běžným šampónem?

Reaguji na Lilliana: Já se už nikdy po silveru neumývám normálním šampónem.To se musí?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené