arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už nějaký čas je na Slevomatu sekce s názvem ,,Móda a luxus". Ze začátku mi to připadalo tak trochu jako outlet s opravdu neprodejným zbožím značek spíše rádoby luxusních, ale poslední dobou to začíná být zajímavé a objevují se tam kousky celkem zvučných značek. Zajímal by mě váš názor na to, zda je veškeré zboží vážně originální, jak na Slevomatu píší a případně vaše zkušenosti s nákupem z této kategorie.
Nejsem žádná odbornice, ale vážně mi to občas nepřipadá věrohodné, nerada bych se spálila.. Děkuji.

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Oni právě už nezprostředkovávají prodej přes e-shopy, ale mají to na vlastní triko a garantují pravost. Je mi právě divné, že co tahle sekce funguje, tak se žádná kauza zatím neobjevila. Sice tomu také nevěřím, ale červíček trochu hlodá, zvlášť když se tam občas najde zajímavý kousek..

Reaguji na hrabosska: Ja si tú akciu na tričká Lacoste pamatám. Písala som im e mail aj som im volala, že Lacoste neuvádza veľkosti písmenami S, M...atď, ale uvádza čísla a že tam nehrá x ďalších vecí, ale stáli si za tým, že sú to originály (do diskusie písalo x ľudí, ktorí mali rovnaký názor).

Reaguji na Mirusi: Áno, majú tam krásne kúsky. Priateľovi som tam kúpila veľmi peknú lyžiarskú bundu a...už som ju videla na polke Prahy

arrow
profile_image
Moninka73
od 28. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám odtamtud kraťásky DKNY a vypadaly na obrázku mnohem líp než ve skutečnosti, navíc materiál je teda nic moc, čekala jsem lepší. Ale nejsem odborník, takže nedokážu poznat, zda je to originál, nebo ne.

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji hrabosska: K tomu bych dodala jediné a to: http://finance.idnes.cz/padelana-tricka-lacoste-na -internetu-dvs-/viteze.aspx?c=A120402_143422_vitez e_zuk

No pokud já vím, tak ml fronta dnes je partnerem zapakatelu, takže článek dehonestující slevomat bych brala tak trochu s rezervou Není to první článek v tomto smyslu. . A chyby se vloudí všude

Spíše bych to viděla tak, že tam bude zboží typu " nic moc" ( outlet, co se neprodal), fota nejsou moc reálná, spíše takové ty napůl fota - napůl obrázky, kde zboží vypadá vždy lépe, než ve skutečnosti ..

Originalitu si myslím, alespoň snaží, co nejvíce pohlídat, píší, že již spolupracují pouze s výhradními distributory značek..

arrow
profile_image
Danuu10
od 24. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám odtud krásné tričko. DOPORUČUJI

arrow
profile_image
Lucik1983
od 6. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mirusi:
Nakoupila jsem tam už pár kousků pro sebe i manžela, např. sportovní oblečení od značky Sweep (velká spokojenost, krésné věci za dobrou cenu, velikost jsem odhadla taky vcelku dobře), šatky a letní boty. Jednou jsem si objednala pyžamo, které už nebylo na skladě a peníze hned vrátily. Za mě super stránky a mrknu tam několikrát týdně

Koupila jsem takto prádélko a je tedy hodně nepohodlné. Ale asi záleží na konkrétní akci..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené