arrow
profile_image
kokajco
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak jsem se chtěla zeptat jaký tvar brýlí se vám líbí, jaké jste si na léto koupili, nebo se chystáte koupit. všimla jsem si že docela hodně teďkom letí ty co obrázku. Jaký máte na ně názor. Taky se vám líbí?

way20pink.jpg

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chystám sa na tieto. Neriešim či sú hyper super štýlové, páčia sa mi a čo je hlavné tento tvar mi najlepšie sedí.

Dior Ontherocks

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pardón zabudla som sa vyjadriť k Tvojim z obrázka, je to notorická klasika do Ray ban. Páčia sa mi v klasickej čiernej, žiaľ mne nesedia ako Audrey Hepburn.

brýle si chci koupit, ale musí mi slušet. A to je trochu problém, najít ty dokonalý!

arrow
profile_image
kokajco
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elllla: páčia sa mi a čo je hlavné tento tvar mi najlepšie sedí.

To máš pravdu dá docela zabrat sehnat brýle, které se ti líbí jsou za slušnou cenu a aby ti v prvé řadě seděly. Jinak se mi brýle na obrázku který jsi vložila moc líbí.

arrow
profile_image
kokajco
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji katuska009: A to je trochu problém, najít ty dokonalý!

Přesně jak říkáš, je to problém. Ale je fakt že každému nesedí všechno. Ale jsou i takové holky které si vyzkouší snad všechny brýle a sluší jim. Ale je jich vážně málo!

Cituji kokajco: Přesně jak říkáš, je to problém. Ale je fakt že každému nesedí všechno. Ale jsou i takové holky které si vyzkouší snad všechny brýle a sluší jim. Ale je jich vážně málo!

Tak to jsem asi já. Brejle mi šly vždycky všechny, takže můžu pomalu kupovat bez zkoušení. Škoda, že třeba s kalhotama je to úplně naopak, to mi sednou jedny z deseti.

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kokajco
jsou krásný, taky jsem chtěla růžový, ale bohužel mi nesedí takové ty co zasahují hodně do tváří, můj obličej v nich vypadá hodně malý, přitom normálně tak malý není

Wayfarer už mi přijdou tuctové, když jsem v létě viděla v Londýně na každém druhém, touha po nich mě hodně rychle přešla...

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mně se líbí ty retro tvary, které jsou letos všude, pilotky, barevné... žel, mám hubu, které nesluší vůbec žádné brýle (ani klobouky, šátky, čelenky...prostě ten nekloboukový typ hlavy) přesto jsem jedny, které nebyly špatné, našla. potřebuju ten typ, co zakryje úplně celý obličej. akorát mě mrzí, že mají červené obroučky, chtěla jsem něco neutrálního (ale stály jen 150 korun, neb byly už podruhé zlevněné, tak neberte to )
edit: ne obroučky, ale nožičky (můžu mít jen brýle bez obrouček...)

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Luciel86: Tak to jsem asi já. Brejle mi šly vždycky všechny, takže můžu pomalu kupovat bez zkoušení. Škoda, že třeba s kalhotama je to úplně naopak, to mi sednou jedny z deseti.

To jsme na to stejně,mě padnou taky skoro všechny.. a o kalhotech ani nemluvím.
Jinak u mě stále jaksi vedou takové ty obří. nevím jestli jsou in, nebo ne ale miluju je

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moje nejoblíbenější

.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pehot
něco na tenhle styl je to jediné, co si můžu dát na obličej

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji imoen: mně se líbí ty retro tvary, které jsou letos všude, pilotky, barevné... žel, mám hubu, které nesluší vůbec žádné brýle (ani klobouky, šátky, čelenky...prostě ten nekloboukový typ hlavy) přesto jsem jedny, které nebyly špatné, našla. potřebuju ten typ, co zakryje úplně celý obličej

tak to já jsem zas "klobouková", brýle mi sluší skoro všechny - kromě pilotek, v tom vypadám fakt jako b.lb, ale nejraději mám právě ty "přes půlku obličeje" - přijdu si v nich tak hezky schovaná

Cituji pehot: nejraději mám právě ty "přes půlku obličeje"

Já taky . A úplně nejoblíbenější jsou takové ty retro, co jsou nahoře rovné. Taky jsem měla ty ve stylu "millionaire", ale praskly mi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené