Zdravím, máte někdo s touto společností zkušenosti jako zákazníci případně zaměstnanci?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám dva kamarády, kteří se tím živí. Jeden se dostal hodně nahoru, a prací je uchvácen, naproti tomu ten druhý zůstal pořád jako jeden z "pěšáků" a bere ji jen jako nutnou pro obživu, při čemž hledá něco jiného. Ještě znám spousty lidí, co to chvíli zkoušelo, ale nebylo z toho nic než pár ztracených odpolední.

arrow
profile_image
helusiky
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jak jako sms finanční poradenství?
Jako fin. poradce pracuji,ale tuhle společnost neznám. Dle názvu mě to přijde že posílají anlýzu přes SMS ale to si myslím asi špatně, že?

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro tuto společnost jsem pracovala. Co konkrétně by tě zajímalo?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mischalka: Mohla bych se zeptat?-Tato práce je na živnosťák, co konkrétně bylo náplní tvé práce?

Reaguji na Mischalka:

našla jsem, že hledají nové lidi na pozici Bankovní makléř, poradce, expert, dealer, finanční poradce/poradkyně a konkrétně by mě zajímalo o co na této pozici jde? A zda je tato společnost korektní......a jestli nabírá lidi formou, že musí mít pro výkon práce vyřízené živnostenské oprávnění..........

Reaguji na helusiky:

našla jsem jejich inzerát a tak zatím zjisťuju kolem o co by šlo..........

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já to dělala při práci na vedlejšák a potom jsem se věnovala jen tomuhle. Živnosťák není potřeba, teda po mně ho nikdo nechtěl. Ale zdravotní a sociální si platíš sama, stejně tak daňové příznání. Takže vlastně všechno, co obnáší i práce na živnostenský list.
Jedná se především o pojistky. SMS zastupuje téměř všechny pojišťovny, co jsou tady na trhu. Klienty si můžeš hledat sama, případně si nechat domluvit schůzky od telefonistek, ale těm za to platíš. SMS má svoje call centra. Přijdeš na domluvenou schůzku, prohlídneš všechny smlouvy od klientů a pomáháš jim najít "výhodnější" varianty. Takže "klasický" pojišťovák.
Co vím, tak nastupuješ jako finanční poradce, poté si můžeš vytvořit svou vlastní skupinu a časem už jen "vedeš" své lidi.

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji helusiky: Dle názvu mě to přijde že posílají anlýzu přes SMS ale to si myslím asi špatně, že?

Nn, tak tak to opravdu není. Je to klasické finanční poradenství, především pojistné smlouvy, stejně jako Partners, OVB, atd.,.... S sms zprávou to nemá nic společného

Reaguji na Mischalka:

děkuji za informace

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na šášulka:
Za málo Kdyby Tě ještě něco napadlo, klidně se ptej

arrow
profile_image
ED3L
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mischalka: případně si nechat domluvit schůzky od telefonistek, ale těm za to platíš.


A platí se i v případě, že s klientem nic nesjednám, nebo ti to strhnou až z provize?

arrow
profile_image
katie011
od 22. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Mischalka:

A pracuješ ještě u té firmy? Já jsem byla u nich na pohovoru a pořád ale nevím jestli do toho mám jít... A klienty si musíš hledat sama? Doufám že to není tak, že zvoníš na baráky a otravuješ lidi.... a co školení...to si platíš sama? Děkuji za odpovědˇ....pořád si nejsem jistá...tak mi moc pomůžeš

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na katie011: Nn, už tam dávno nejsem. Ta práce tak celkově nebyla pro mě Jakože ono záleží na tom, jestli na to máš povahu. Já fakt ne. Co se týká klientů, tak jak jsem psala - buď si můžeš nechat domluvit schůzky přes call centrum, ale to je placené a co vím, tak už to není tak úplně zanedbatelná částka a nebo si sháníš klienty sama.

arrow
profile_image
Janoulinkamalicka
od 6. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kamarádka tam pracuje, a je nadšená. Má hodně klientů a dobré reference. Ja právě taky zvažuji, že bych zkusila dráhu poradce a ta firma se mi líbí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené