arrow
profile_image
Petulla
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
chtěla bych si zlepšit angličtinu a angl. konverzaci. Proto bych ráda požádala o tipy a zkušenosti se soukromými učiteli angličtiny v Brně (nemám zájem o hromadné vzdělávací kurzy ani individuální výuku organizovanou jazykovkou).
Díky za komentáře a pěkný den všem

arrow
profile_image
lentilka006a5
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petulla:
tak určitě zkus studenty VŠ - dělá to tak hodně lidí, včetně mě...
Buď se můžeš obrátit na agenturu, nebo se poptat známých nebo si zkusit zajít na VŠ, hodně studentů tam má inzeráty...

Na jaké jsi úrovni? Jak by se sama ohodnotila?
A musí to být rodilý mluvčí?

Ahoj, doporučila bych Ti stránku Kvalitní doučování, kde je spousta vysokoškoláků, co doučují. Výhodou vysokoškoláků je přiměřená cena (oproti třeba rodilému mluvčí, kteří stojí cca 300 Kč za hodinu, což se na delší dobu hodně prodraží). A pokud bys chtěla, tak já již doučuji 8 let všechny úrovně i konverzaci, mám certifikát CAE (úroveň C1), absolvovala jsem kurz angličtina pro pedagogy akreditovaný MŠMT a odbornou farmaceutickou angličtinu. Jsem samozřejmě z Brna a ochotna dojíždět. Mohu dodat reference.

arrow
profile_image
Petulla
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

díky všem za reakce

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petulla: Ahoj, já taky takto hledala.. studenti jsou fakt super. Našla jsem tak slečnu na doučování NJ za 180 Kč/hod. Je opravdu rozdíl, když se věnuje pouze tobě a není to velká skupinka. Dala jsem normálně inzerát na stránky nabízející/hledající doučování nebo na jobs.cz. Jinak ještě dobré je languageexchange.com, či třeba gettandem.com

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak ještě doporučuju Ninu z enghlishbrno.cz a její zážitkové kurzy. Je to vše o komunikaci a konverzaci s rodilákama. Má i individuální lekce. Nebo mrkni na její web, jsou tam kontakty na rodiláky, se kterýma spolupracuje. Za mě mohu doporučit Anthonyho a Chrise.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené