arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky

Jaké spreje a vodičky pro lesk vlasů se vám osvědčily? Já zatím zkoušela jen fialovou Niveu a teda nic moc,leskla se tak půl hodiny a zmastila i moje super přesušené vlasy.

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jestli myslíš Nivea Color crystal gloss, tak ten je uuuplně na ***. Mě se osvědčil olejíček z DM od Baley na poškozené vlasy, takový žlutý...

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mám color crystal gloss, a jsem zklamaná, vlasy se sice lesknou, ale hrozně mi je zmastil :-/

arrow
profile_image
Citrónek
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem kdysi dostala sprej na lesk vlasů od got2be a byla jsem moc spokojená. Vlasy se leskly a nádherně voněl

Já mám sprej pro posílení a lesk vlasů od Avonu. Vlásky jsou po něm hebké, ale na lesku nepřidá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lumetos: Nivea Color crystal gloss

Přesně ten

Cituji Lumetos: olejíček z DM od Baley na poškozené vlasy

Ten jsem měla ale pomáhal max. na hebkost,lesk nic moc :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Citrónek:
To možná vím,je v průhledném obalu a jmenuje se jiskřička nebo tak nějak?

Já si spíš představuju něco,co je jako lak na vlasy,viděla jsem to kdysi u nějaké bloggerky. Má to i balení jako lak na vlasy,zatřese se s tím a stříká to i jako lak na vlasy,takže takový aerorosol.

arrow
profile_image
mmarky.s
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně osobně na lesk vlasů zatím nejlépe posloužil olejíček od Kerastase. Vyzkoušela jsem i od jiných značek, ale žádný se mu zatím nevyrovnal.
Jedinou nevýhodou je, že lesk jde vykouzlit jen po délkách vlasů - pokud by se olejíček dal blíže ke kořínkům, vlasy působí "umaštěně".

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ziralka:
Jé to jsi mě potěšila,už dlooouho rozmýšlím koupení masky a chtěla jsem k ní i tento olejíček,supr

Na lesk vlasů taky něco sháním, většinou byl efekt nula, jen mastné vlasy

arrow
profile_image
mmarky.s
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ziralka: Na kosmetiku Macadamia mám už také dlouho zálusk. Můžu se prosím zeptat, co přesně už máš vyzkoušené? Děkuju moc

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se bohužel moc neosvědčily (měla jsem Niveu a Gliss Kur), měla jsem po nich akorát mastné vlasy. Spíš olejíčky. I když nejlepší na lesk je mít zdravé vlasy, pak se lesknou samy a nic na to nepotřebuju.

arrow
profile_image
oxiosa
od 5. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

doporučuji Kerastase Chroma Cristal Fluide perfecteur de lumiere https://www.omlazeni.cz/-85-353887-0.html#msg285417 4

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Citrónek: Souhlas, od Got2be je bezvadný, nádherně voní a vlasy nezatěžuje. Jinak se mi spreje moc neosvědčily, ale krásně se mi lesknou vlasy po olejíčku Gliss Kur. Takový malý, žlutý, nevim teď název A chválu jsem slyšela na Mythic Oil od Loreal, ale osobně vyzkoušený zatím nemám

Není to sice sprej, ale teď jsem vyzkoušela u kamarádky kadeřnice od Welly olej Luxe oil a měla jsem ve vlasech lesk jako blesk. Vlásky byl hebké, takové živé, nezatížené. . A nadto nádherně voní. Zkoušela jsem do mokrých, až ho budu mít, zkusím i na suché.Nemám srovnání s doporučovaných Mythic oil, ale třeba v porovnání s Orofluidem je tenhle olej lehčí pro vlasy, ale přitom jsou ošetřené a lesklé.
Moje vlasy jsou zničené odbarvováním, přitom se mi u hlavy mastí, snadno se zatíží a splihnou..

Luxe oil

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené