Ahoj Holky, včera jsem v drogerce narazila na naprosto úžasnou "neslíbatelnou" rtěnku (dva v jednom) od Loreal, opravdu super, drží ještě večer a tak mě napadlo, jestli zbytečně nevyhazuju peníze za drahou dekorativku, jestli třeba nestačí za poloviční peníze třeba ta loreal?Jaké máte zkušenosti?Už mě nebaví utrácet tisíce za Lancome, Dior..třeba to je na jedno brdo...nebo myslíte, že ne?

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je na tobě, co ti vyhovuje.
Ale většinou je to tak, že většina věcí ať levnejch nebo drahejch je to samý, ale u těch dražších platíš za značku, reklamu atd.

Asi máš pravdu, akorát v drogerce asi nemají vzorečky. Fakt ta rtěnka od Loreal je úžasná..mohu vřele doporučit..to samé lesk - taky vydrží celý den, i když piju, líbám se)

Kupuji si spíše levnější dekorativní kosmetiku. Myslím si, že je to opravdu o reklamě. Jednou jsem si koupila řasenku od YSL a hrůza, zlatá Rimmelka Za parfémy ale utrácím ráda

Já si myslím, že jsou i levnější kousky, které jsou úžasné.
Ale sama si prostě tu drahou víc užívám a taky ji hned neposílám dál, ta levnější mě ihned omrzí. Takže je to možná hlavně v pocitu... A taky dražší firmy většinou přicházejí dřív s novinkami, ty levnější až po nich.

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lunita: Za parfémy ale utrácím ráda

u parfémů je to jinak, protože každý má své originální složení....

Jinak vyzkoušela jsem hodně řasenek, i doporučované Loreal, jako nejlepší z drogerkovek. Jsou fakt dobrý, ale jinak už jsem víc jak rok věrná řasence od Avonu, Colortrend, plumb out, černohnědá (jsem světlej typ, ale je to taková měkká černá, do hnědý má hodně daleko). Stojí 109Kč, ale já jí kupuju, vždycky v akci za 70 nebo 80 Kč. Pro mě ta nej, která mi prostě sedí a hotovo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, tu rtěnku, o které hovoříš, mám také a můžu souhlasit s výdrží. Mám radší Loreal a takové značky, než drahé. Teď jsem byla v Sephore pro parfém a rychle jsem utíkala pryč. Za mou oblíbenou vůni ráda dám více,ale krémy a ostatní věci mi stačí levnější. Je fakt, že u těch dražších je to o placení značky.

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mam taky tu neslíbateknou od Lorealu,ale teď jsem narazila na neslíbatelnou od Estee Lauder a myslim si že vydrží ještě déle....já si myslim,že za kvalitu se platí,ale neříkam,že loreal je špatnej...

Já mám třeba oční stíny od Avonu a když je porovnám se stíhama od art deco, kterých mám taky hodně, rozdíl zas takový nevidím. Pak mám třeba korektor s pěnovým aplikátorem Clinique a ten bych už za nic na světě nevyměnila, kam se hrabou levnější korektory Měla jsem řasenku od Dior a musím říct, že lepší je L´Oreal nebo Max factor. takže podle mě záleží na výrobku, ale taky si myslím, že značka a drahá cena není zárukou kvality.

Tužka
Ahojky, můžu se prosím zeptat jaký konkrétní lesk používáš? Já pořád nemůžu narazit na nějaký pořádný.Nelepí moc?Díky za radu

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lenyk
Ten lesk je k rtěnce....kdykoliv během dne si ho přetřeš a rtěnka drží a rty nejsou vysušený

Tak jsem holky před chvilkou přišla z drogerky a už mám novou barvičku toho lesku od Loreal, stíny Loreal a tvářenku Loreal - zatím krásnýuvidíme ještě odpolko, jak to vydrží..na řasenku jsem si zatím netroufala, ale chystám se i na make-up loreal, tak uvidímeDíky moc za Vaše zkušenostiA prosím o další...

arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám makeup Clinique - Superbalanced, je super, voní úúžasně, ale ted jsem dostala vzoreček Loreal Infaillible, a zdá se mi ještě o kousek lepší, navíc odstín Miel Éclat je krásný...! i ten makeup krásně přirozeně kryje. Vím, že vzorečky někdy matou, ale stopro si ho pořídím na léto, až budu malinko opálená. Na druhou stranu je rozdíl v ceně je asi 350 kč což fakt není moc...
Taky nejlepší stíny, s nejhezčími odstíny, jsou pro mě Mannhattan, připadaly mi lepší než stíny od Lancome, díky Art Deco bázi vydrží nevydržitelné.
Bohužel se Mannhattan blbě schází, koukala jsem v DM, ale měli tam jen jakési zbytky. Nevíte kde by měli nejaký slušnější sortiment?? Díky!

Vzpomínám si, že jedna z nejlepších řasenek, tuším lepší taky než Lancome je MF 2000 Calorie.. Ted mám SEPHORU (nevím, 300,- ?), taky dobrá, ale mám chut vyzkouset tu objemovou od YSL..!
Měla jsem moc ráda Lancome rtenku, hlavně kvůli vůni, a vypadala opravdu přirozeně.v souč. době rtenky nepoužívám - strašně suché rtíky, mám jen lesk od Sephora (asi 300,-), super.
Nikdy nezapomenu jak voněla péče na pleť od Estee Lauder.. ted používám La roche-posay.

Záveř: Drahá dekorativka má něco do sebe, překrásně "luxusně" voní, ale určitě jde najít lacinější výrobky se stejným efektem. A když máš chuť vyzkouset něco dražšího, proč se nerozmazlovat, že..

Myslím,že dražší značky mají hezčí barvy.Třeba Chanel nebo Dior rtěnky.Těžko bych hledala barvu, která se mi vyloženě nelíbí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ja mam Loreal všeobecně ráda - takže si kupuju od nich barvy na vlasy, rtěnky, řasenky, tělová mléka,ale nepohrdnu i značkou Balea z DM. Na dražší věci nemám, i kdybych chtěla. Hold hypoteka je hypoteka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené