arrow
profile_image
didlinka
od 1. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chystám se na augmentaci, ale mám panický strach ze smrti... je něco, co mi připraví tělo na narkózu a sníží tak riziko krevní sraženiny atd.? Moc děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem dostala domu Clexan - a píchla jsem si ho večer před operací, nebo sem si mohla na injekci dojít. Vůbec se neboj, já se taky strašně bála a na sále mi napíchli žílu a řekli můžem začít a hned jsem byla tuhá

arrow
profile_image
vendula1
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Léky před a během operace si určuje každý lékař jinak.
Všeobecně platí po opce začít co nejdřív chodit,pokud to nejde tak cvičit s lýtky, punčochy nosit tak 3-4dny.
Mám teď za sebou 3 narkozy během dvou měsíců.

Neboj se, určitě máš předoperační vyš., a anesteziolog ví co dělá.

arrow
profile_image
Rosamunda
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

94

před zákrokem bys měla dostat Clexane. a pak mi ho píchali tři dny po operaci. měla jsem teda něco jiného, laparoskopii, tak mi vázali nohy až ke stehnům takovým pružným obinadlem..popravdě, nevím jak bych na tom musela být, abych jenom tak z plezíru podstupovala narkozu, měla jsem ji dvakrát a vždy po probuzení na jipce to byl děs a hrůza..takže já teda opravdu v jen nejnutnějším případě, ale mluvím jen za sebe..

didlinka
Mám stejný obavy ... :-/ ... sice podstupuju zmenšení, ale narkóza jako narkóza ..

I když už jsem prodělala dvě .. jenže před 7 a 5 lety :-/

arrow
Neprodává v Bazaru

Nicol
Kdy jdeš já zítra ale nějak se nebojím, jak jinak by to dopadlo, než dobře.

arrow
profile_image
didlinka
od 1. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No dobře, ale už dvě pacientky zemřely při plastické operaci a určitě měly taky ty léky.... kdybych nevěděla o těch úmrtí, asi by mi to ani nepřišlo, ale takhle mám vážně strach a na druhou stranu se už za sebe nechci stydět

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji didlinka: dvě pacientky zemřely při plastické operaci

To jo, je to smutný, ale zase si vem kolik holek a žen má plastiku za sebou, opravdu jsou to vzácné případy....

arrow
profile_image
didlinka
od 1. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martina: Já jsem dostala domu Clexan

na co to je?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
v Sanusu mi večer před píchli taky clexan do břicha, dostala jsem prášky na spaní, ráno punčochy a znovu prášky, pak injekci, infuzi, šla jsem až v poledne.. na sále si pamatuju, že jsem dělala srandičky s anesteziologem, byl krásnej, pak mi přivázali ruku a píchli něco do infuze a pak jsem se probudila až na JIPce.. vůbec nic mě nebolelo, nebylo mi ani zle, jen jsem nic neviděla přes modrou mastičku v očích. Pak jsem dostala injekci na bolest a za tři hodiny už jsem ležela na pokoji.. začalo to bolet až večer (žádný krutý bolesti, ale nechte si píchnout něco hned, než se to rozjede), zase injekce..
Říkala jsem si před opkou, že když se neprobudím, tak se to nedozvím (krásná smrt).. na pokoji jsem si nohama dělala fajfky a kroužky a protahovala si je co chvíli. Vůbec se holky nebojte, je to naprostá paráda, když nepřijde zvracení, tak není naprosto na místě se bát.. Co zažívám teď se zády a svěděním jizev a ten krunýř v podobě podprdy, to je daleko horší.. Narkoza je opravdu úžasná věc, jsem naprosto ale naprosto klidná, pokud ještě někdy půjdu pod kudlu- dobrovolně asi těžko, tak se rozhodně nebudu bát narkozy.. všem vám přeju, ať poznáte to, co já.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

didlinka
Clexan je na ředění krve, jako heparin.. úžasná věc, nenaředí to ale krev tak, aby z rány víc krvácelo.. Prostě vychytávka jako blázen.. H.

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se taky narkózy strašně bála, ale fakt to nic není, já krom napíchnutí dostala ještě dejchnout z masky, první dvě nadechnutí si pamatuju. Po probuzení jsem párkrát zvracela krev, ale v podstatě to proběhlo hladce. Je fakt, že na nějaký kroužení a procvičování nohou jsem neměla náladu, byla jsem slabá jak moucha. Přeju hodně štěstí

arrow
profile_image
Rosamunda
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

94

Cituji hradecanda: Říkala jsem si před opkou, že když se neprobudím, tak se to nedozvím (krásná smrt)..

to je sice hezké, ale já bych takhle zbytečně ve 32 letech nechtěla umřít takže moc útěcha to nejni

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rosamunda
Něco na tom je, na obojím. Já pod kudlu (a narkózu) lezu jen když je to nezbytně nutný, takže moje svědomí je čistý.

arrow
profile_image
didlinka
od 1. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no tak já zemřít taky nechci, proto se bojím... už jsem prodělala tři narkozy a v poho, ale z téhle mám vážně strach....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené