arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte nakoľko sa mi blíži termin operácie začinam mať celkom strach.Stredu rano už idem a bojim sa že sa budem 160 km trepat a nakoniec mi zle dopadnu predoperačne a pojdem domov.No snad nie.A tiež mam strach o výsledný efekt či budú také aké si ich predstavujem.

arrow
profile_image
ZdeninkaK
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, to je naprosto normální já to měla taky, ale sama za sebe můžu říct, že stres mi akorát způsobil to, že jsem byla měsíc a půl v kuse nemocná a nemohla jsem se z toho dostat. Ani nevím jak,ale předoperační kupodivu dopadly dobře a po operaci jsem jako mávnutím proutku o žádné nemoci nevěděla. Tělo se pak začne soustředit na hojení zřejmě takže zkus se zaměstnávat něčím jiným a hlavně na to nemysli, stejně to nějak výrazně neovlivníš

arrow
Neprodává v Bazaru

hm tak to ano a ješte navíc jsem dnes dostala menstruaci takže super ale ptala jsem se lekare a ten rekl, že to nevadi a navic je budu mit v den operace už 3 den takže snad to bude v pohode.Už se nato celkem tešim na ten výsledek ale doufam že bude naco že nebudou žadne komplikace.Jak probíhalo hojení?Jak dlouho si nosila elastickou pooperační podprdu?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lilabmw: Ahojky taky jsem se bála ...ale všecko dopadlo dobře.. testy byly dobré. Jediný co bylo špatné byla rychlá srdeční činost nebo co to říkali... ale to přisuzovali k nervozitě. Holky tady na omlázku někde psaly, že před opkou den nebo dva je dobré hodně pít... ta moč je pak taková hodně čirá a menší pravděpodobnost že v ní něco najdou.Tak jsem pila o sto šest. Aspoň jsem měla lepší pocit ...PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ ať se VŠE VYDAŘÍ ...

Ahoj, já to měla jednodušší v tom,že jsem měla předoperační týden před,tak jsem se nějak nestresovala, ale v podvědomí to asi bylo, ta nervozita, protože,když jsem dojela ráno na kliniku,tak jak jsem se oblékala do toho andělíčka,tak jsem zjistila,že jsem to dostala(o týden dřív), byla jsem z toho hotová, že mě nebudou chtít operovat a že pojedu domů.Naštěstí můj doktor v tom také neviděl problém......vše dopadlo dobře, operace proběhla hladce, byla jsem i bez drénů......neboj, zpětně se budeš na to dívat tak,že to za ten strach ani nestálo....soustřeď se na to, že budeš mít konečně krásná prsíka...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda 4: a mnela jsi vložku nebo ti dovolit mít tampon?Po operaci vás kdy vzbudili asi tak ?

Reaguji na lilabmw:
měla jsem kalhotky a tu tenkou vložku, jenom jsem špinila naštěstí, asi se mě to nějak zarazilo tým zákrokem, pořádně se mě to rozjelo naštěstí až doma.Já jsem se vzbudila už na sále,jak mě motali do toho obinadla a moje první slovo bylo, kolik tam mám a pak jsem se vzbudila až mě přendávali z vozíku na postel a pak jsem zase chrněla.......

arrow
profile_image
ZdeninkaK
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lilabmw: Já jsem zatím měsíc po operaci, takže jsem asi ještě ve fázi hojení jizvy mažu jen sádlem a je to OK, první dny tě to bolí,ale s každým dnem je to jen a jen lepší, nejhorší byl den po operaci, já bohužel zvracela po narkóze a bolelo mě to hodně,ale dávají injekce proti bolesti, člověk musí nějak zatnout zuby Ale vůbec se tím nemusíš řídit, každý to má jinak.
Já měla taky měsíčky cca 3. den na operaci, pro doktory už to nevadí,ale jakákoliv hygiena s tím spojená je fakt hrůza, takže pokud to můžeš jakkoliv oddálit tak to určitě udělej, protože pro mě výměna tampónu nebo vložky byla hodně bolestivá,ale jde to, taky jsem to zvládla.....blbé na tom je že ti dávají léky na ředění krve a to ty měsíčky zesílí bohužel..

arrow
profile_image
ZdeninkaK
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lilabmw: jinak na operaci jsem měla tampón

arrow
profile_image
Amazing
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám stejné starosti, i když na opku jdu až 7.5., ale začala jsem se hlídat, tak mám strach, abych neschoulostivěla a nebyla opravdu nemocná. Dosud jsem chodila běhat i v mrazech, teď se bojím na sebe otevřít i okno. A jsem ráda, že tu padl problém menstruace, protože musím vysadit antikoncepci, takže tohle mě napadlo jako první. Z testů mám taky strach. Prostě se tak těšíme, že se bojíme všeho, co by nám to mohlo pokazit. Ale neboj, uvidíš, že všechno bude O.K. Držím ti palce a určitě dej vědět. (A ke komu jedeš?)

arrow
profile_image
Lisbona
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lilabmw: Ahojky, my už jsme se spolu potkaly u jiného, ale přesto podobného tématu, když písnu za sebe já strach z předoperačnho neměla, myslím, že pokud nemáš nějakou závažnou chorobu, nebo extra vysoký či naopak nízký tlak, tak myslím, že se nemáš čeho bát, jinak já měla měsíčky naštěstí před opkou, první dny je člověk celý bolavý a ještě řešit měsíčky , jinak já měla přímo v předoperačních pokynech psáno, že menstruace není na závadu, je však lepší si ji posunout a nepoužít při operaci tampon ale vložku, ale ty už jsi ji dostala, myslím, že ten 3. den už to nebude taková katastrofa.Já teda měsíčky neměla, ale když si vezmu, že jsem šla na opku v 11 hodin dopoledne a budili mě až další den ve 4 ráno, tak myslím, že pokud bych měla měsíčky na začátku, tak by mi to teklo i ušima .

arrow
profile_image
Lisbona
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lilabmw: Jinak samozřejmě držím pesti, budu na tebe moc myslet, hlavně ať všechno proběhne bez komplikací a probudíš se s nádhernýma prsickama .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda 4: takže jsi radeji vezmu vložku jak vás tak poslouchám.No budu je mit už treti den takže by to mnelo být už v pohode mne trva menzes jenom 5,6 dnu a nemam moc silne. A je pravda že som sa celú dobu bála či nebudem chorá ale som tak nadopovaná 3 roznymi vitaminy že keby som bola chorá tak by som bola naozaj prekvapená akurat ma ešte trápi že nebudem moct min mesiac cvičit nakoľko som zvyknuta cvičit 4 až 5 krat do týždna.No ale ked chcem mat pekné prsia musim niečo obetovať a no snad ich budem mať také aké si ich aj predstavujem určite sa bojím že budu malé no snad nie.Ja tam mam být v stredu na osmu rano a hned mi spravia predoperačné a za dve hodky ak bude vše ok na operáciu.No uvidíme či predoperačné budu v pohode.A ja idem na opku na SR nakoľko som slovenka

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisbona: dakujem zato že mi držíte palce no už to chcem mať za sebou hlavne

arrow
Neprodává v Bazaru

takže ženy zajtra idem nato, aj sa tešim len ako hovorim bojím sa že mi zle dopadnú predoperačné vyrážame už o pol šiestej rano lebo je to od nás 160 km tak snad tie vysledky budu ok a že už to budem mať za sebou bolo by to dost blbé nakoľko som už vypisaná na necelé dva týždne od obvodáka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené