Vždy jsem nakupovala šampóny bez silikónu v lékárně-většinou nějaký Klorane a Syrovátkový z La Chevre.Kondicionéry nebylo třeba,mám krátké vlasy,ale masku jsem používala tak 3-4x do měsíce.Vlasy byly parádní,jemné,byla jsem spokojena.Jenže před 3 měsíci jsem chtěla vlasům dopřát ještě kvalitnější šampón.Koupila jsem šampón z Alverde a Laveru.Jsou to přírodní šampóny bez silikonu,SLS,parabenů...Hned po umytí bylo poznat,že to mým vlasům prospělo.Vlnky byly uloženější,vlasy hydratovanější a já si libovala jak dobře jsem s koupi těchto šamponu udělala.Jenže za dva měsíce mi vlasy při česání začaly o hřeben drhnout,zkrepatěly a jsou vysušené.Začala jsem používat více masku,přidala jsem kondicionér,vše Klorane pouštní datle.Pomohlo to minimálně.Vyřadila jsem jsem tedy přírodní šampóny,koupila znovu v lékárně,ale vlasy jsou stále stejné.Při česání drhnou,jsou krepaté,každá vlnka jiná Teď si nadávám,že jsem ty přírodní šampóny vůbec neměla kupovat.Zřejmě nejsou na barvené vlasy.Ale co teď? Jediné co mě napadá koupit v drogerií šampón nabušený silikóny,sls ...snad by dal mé vlasy dopořádku.Nic jiného mne nenapadá a já chci zpět své vlasy! Co poradíte,zareagovaly takhle i Vaše vlasy na přírodní šampóny? A jak jste je daly dopořádku?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mam vysušené vlasy po melírech, dlouhé...mám seboreu a poslední dobou mi pomáhá dětský šampon Garnier Ultra Doux-višeň mandle. Je na delší vlasy a na zacuchané vlasy. Nejdřív jsem se obávala nepoužív kondicionér, jinak je nemůžu rozčesat, po tomhle šampónu ale nic dalšího používat nemusím...

ahoj,podle mě sis vlastně sama odpověděla - přírodní šampony už ti nesedí,tak doporučuji koupit hydratační šampon se silikony. za mě nemůžu vynachválit už asi 5-6 let šampon a kondicioner Sebastian Hydre, nebo by stál za to aspoň kondicioner. je právě na suché,krepaté a vlnité vlasy,nic lepšího jsem nikdy neměla a když se podíváš ke mně do galerie,tak uvidíš,že jsem toho vyzkoušela dost.a to je asi půlka toho,co mi ještě doma prošlo rukama...
nebo jestli nechceš nic tak drahého,tak prostě nějaký hydratační šampon z drogérie. nebo není špatný Matrix Biolage hydratherapie,mám vyzkoušený šampon a masku.

Zkus obyčejný cien pro barvené vlasy a nebo salerm kosmetiku.

Holky díky.Dneska ráno jsem si umývala vlasy šamponem z La Chevre bez silikonu a po umytí použila silikonovou masku z GlissKur,kterou jsem doma našla.Zdá se,že ten silikon v masce mým vlasům prospěl,ale bude to chtít použít víckrát.Tak tolik let jsem se silikonům bránila,vlasy jsem měla fajn a teď si mé vlasy silikony vynutily Holt vše se mění i mé vlasy.

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem začala používat přírodní šampon Bione Cosmetics byly vlasy v hrozném stavu - přesušené, krepaté.. Ale řekla jsem si, že šampon spotřebuji, a pak koupím Dove, aby mi dal vlasy zas do pořádku. V průběhu používání přírodního šamponu se ale vlasy relativně vzpamatovaly (asi si potřebovaly "zvyknout"). Nyní jim ještě pomáhám máslem na vlasy od Alverde a celkem to ujde.

Reaguji na KrásnéToulání:
přesně tak,i když mám své šampony,které mi vyhovují vždy,tak stejně potřebuju něco na vystřídání a vlasy to vždycky uvítají,prostě potřebují změnu. jinak z drogérky je také chválený dove. a nebo šampon bez silikonů a vždy pak péči se silikony,to jsi zkoušela?

Cituji nikita13: šampon bez silikonů a vždy pak péči se silikony,

To jsem udělala teď.Bezsilikonový šampon a masku se silikony a zdá se ,že mám po tom vlasy lepší.Nejsou tolik krepaté,je vidět uhlazení.

Cituji Mallory Knox: asi si potřebovaly "zvyknout

Ale já to měla přesně naopak.Hned po prvním použití přírodního šampónu bylo vidět velké zlepší.2 měsíce to vlasům prospívalo a až po 2 měs se vlasy rapidně zhoršily.

Cituji KrásnéToulání: Ale já to měla přesně naopak.Hned po prvním použití přírodního šampónu bylo vidět velké zlepší.2 měsíce to vlasům prospívalo a až po 2 měs se vlasy rapidně zhoršily.

a nebylo to tím,že jsi před tím používala šampony se silikony a pak ty 2 měsíce trvalo než se úplně vymyly a ty vlasy vypadaly pořád dobře a pak když se vymyly,tak vypadají takhle?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nikita13: nebylo to tím,že jsi před tím používala šampony se silikony a pak ty 2 měsíce trvalo než se úplně vymyly a ty vlasy vypadaly pořád dobře a pak když se vymyly,tak vypadají takhle?

tak tak, melír mi vlasy děsně vysušil, ale po silikonových nebo bez ale hydratačních přípravcích jsem je měla hebký, pak jsem používala na objem, jelikož mám jemné vlasy a po hydratačních děsně plihnou, tak postupně začaly být suché a suché, ale vespod zdravý vlasy byly úplně v pohodě

Reaguji na nikita13: Reaguji na skarma007:
Já používám bezsilikonové přípravky možná více než 5 let.Byly to přípravky bez silikonu,ale se sulfáty,parabeny a pegy.Vlasy byly v pohodě.Teď jsem chtěla vlasům prospět ještě více a koupila si přípravky,které jsou bez silikónů,ale i bez sulfátů,parabenů...a vlasy mám v hrozném stavu.Což je mi líto,protože 2 měs byly vlasy super a pak zhoršení.Takže mi z toho jedině vyplývá to,že mé vlasy potřebují takovou "zdravější chémii"

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na KrásnéToulání:
no tak přírodní šampony na chemii neee, když sem v 16 nechala vlasy odpočívat od melíru a používala právě tyhle šampony, vlasy byly jeden chemlon, fakt hrůza, chce to prostě používat chemický a hydratační, jelikož vlas už je narušen a je vysušen a právě ty přírodní na chemii nejsou, alespoň podle mě. Každopádně bych se vrátila k chemii a chvilku i k silikonům a vlasy se daj zase do kupy

Reaguji na skarma007:
přesně tak,to už se tady řešilo,že chemicky narušeným vlasům pomůže zase jenom chemie nebo bez silikonů třeba šampon,ale péče je lepší se silikony.jinak já mám asi 12 let melíry a používám vše se silikony.bez silikonů mám teda jenom šampon a kondicioner Bione cosmetics a střídám to.ale víc používám ty silikony,pak jsou vlasy krásně hebký,ať žije dimethicone že jo

Reaguji na skarma007: Asi to tak bude.Já chtěla přírodními šampóny vlasům prospět,jenže jsem si je zničila.

Cituji nikita13: bez silikonů třeba šampon,ale péče je lepší se silikony

Ano,takhle to budu dělat.Na barvené vlasy čistá příroda není.Chybami se člověk učí.Snad se mi vlasy dají brzy do pořádku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené