arrow
profile_image
jupy
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky holky, potřebovala bych poradit byla jsem na horach kde nejspíš kvůli mrazu a přilbě dostaly vlasy pořádně zabrat a byly suché a cuchaly se. Když jsem přijela domů, tak jsem si na ně dala hydratační masku, ale přijdou mi ještě mnohem sušší než předtím. Dělám něco špatně? Děkuju za rady a názory

Já to tak mívám, když si tu masku pořádně nesmyju...

Reaguji na jupy: Proboha co máš za masku? jako jakou značku?

arrow
profile_image
jupy
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám masku matrix, vždycky byl fajn výsledek ale teď najednou tohle...:-/

Cituji jupy: vždycky byl fajn výsledek ale teď najednou tohle...:-/

Ahojky, já tedy Tvoje vlasy neznám, ale napadá mě možnost, že si vlasy prostě zvykly, pokud masky neprostřídáváš..Já to tak mám, že když použiju několikrát po sobě stejnou regeneraci, účinek se mine...

Reaguji na jupy: Doporučuji Donnu Hair. Je dobrá a pořádně vyživí zevnitř. Dobré je, když ji taky doplníš občas nějakou tou maskou.

Reaguji na jupy: Taky mě napadá to, že už si na ni vlasy zvykly a pomůže, když zkusíš jinou masku. A jak dostaly vlasy na horách "na frak", tak se to pak akorát projevilo.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nesestřelitelná: Taky mě napadá to, že už si na ni vlasy zvykly a pomůže, když zkusíš jinou masku.

Já bych v zimním období volila spíše regenerační masku-L´Oreal Absolut repair, John Frieda Full repair nebo i z drogerie L´Oreal Arginine resist.Střídání pobytu na mrazu a ve vytopených místnostech je pro vlasy stejný záhul jako pro pleť.Proto bych je teď načas ošetřovala jako poškozené a ne pouze jako suché vlasy.

Reaguji na jupy: Zkus tu výživu co píše Lenka.Miky. Taky ji beru a spokojenost. Mám tolik vlasů co ještě nikdy. Mám smůlu, že mám jemné vlasy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené