arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla jsem si koupit sukni s vysokým pasem, ale nenosím kozačky, tak jsem se chtěla zeptat, co k tomu nosit za boty..zvlášť teď na zimu. Dají se k tomu nosit kozačky?

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

z otázky nevyplývá jaká ta sukně je? s vys. pasem může být ke kolenům, mini, až na zem atd...btw,. rozhodně nezáleží na tom, jak je šitá v pase s tím, co si vezmeš za boty

Určitě klasické lodičky, nebo lodičky s vyšší platformou jsou OK. Takhle to nosila Jeniffer Aniston ve svém posledním filmu. Na jméno si nevzpomenu, ale hrála novinářku, její bývalý manžel zase naháněl lidi, co měli nastoupit do vazby

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nenašla jsem obrázek té své, ale vypadá trochu jak tato, ale s vyšším pasem-ta dělka i tvar tak odpovídají fotce..

suknm.jpg

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na June:
myslíš Exmanželka za odměnu
já vím, že podpatky jsou k tomu dobré, ale já je bohužel nenosím..

Reaguji na _debbie:
debbie, mně se k sukýnce s vysokým pasem líbí také podpatky, tak zkus alespoň na klínu, na klínku jsou jak lodičky, tak nějaké pěkné kotníčky. Hoí se k tomu nějaké s otevřenějším nártem, já mám třeba kotníčky s otevřeným nártem a přitom jsou až nad kotník, ale mají tedy klasicky podpatek

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

asi to zkusím, díky ale co na zimu..

Reaguji na _debbie:
nějaké pěkné černé holínky, buď jak jsi zvyklá bez podpatku a nebo zase zkusit ten klínek

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lumpalena:
takže myslíš, že vyšší boty (kozačky) by šly? Já si právě nejsem jistá, jak by to vypadalo, ale tahle kombinace by mi vyhovovala

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nosím to tak často

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené