arrow
profile_image
AnnaE
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sháním světle béžové oční stíny stíny, ale bohužel výrobci mají zjevně "úchylku" na perleťové nebo dokonce mega třpytivé stíny a já bych potřebovala elegantní MATNÉ. Máte na ně někdo tip? Díky.

Mám od Essence, vypadají dá se říct jako "pudr" na víčka

arrow
profile_image
TRISIDAT
od 13. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ciiicaaa: Mám od Essence, vypadají dá se říct jako "pudr" na víčka

já to samé

V MAC si určo vybereš !

arrow
profile_image
ikona
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebo Sephora stíny...

Reaguji na AnnaE: Mám to stejně, nejvíce kupuji matné odstíny. Matné, pudrové mám Sleek (v paletce), Douglas, Sephora, Inglot, BeYu má matné.. Přijde mi, že je lepší výběr matných stínů v parfumerii než v drogerii

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám takový od Alverde.

Reaguji na blackberry:
Teď jsem si vzpomněla, jak tu slečna blackberry zmiňuje Alverde, že mám takovou kulatou sadu na úpravu obočí, je tam hnědý matný stín a béžový, perfektně se s ním projasní oblast pod obočím i víčko Pak ještě UD má super matný, béžový odstín Kinky, taky krásně projasní oči

matn

arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já doporučuji Inglot, jsou super a navíc za přijatelnou cenu, výběr odstínů obrovský

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na i.lovemakeup: To je taky dobrý tip Ale mají ještě tuhle sadu na obočí? Už jsem ji tam myslím neviděla
Stíny, co jsem myslela já, jsou malý kulatý a béžová je i v hnědé paletce 4 stínů.

Reaguji na blackberry: jj, ten světlý stín je fakt super a je ho tam dost. Už mám tu sadu dlouho, to je fakt, ale snad ji někde ještě mají, třeba ve výprodeji.. S Alverde moc zkušenosti nemám, myslela jsem, že ta sada je jejich stálý produkt..

Cituji AnnaE: výrobci mají zjevně "úchylku" na

jj, sehnat stíny bez třpytek nebo perleti je nadlidský úkol. V Tescu jsem objevila stojan se stínama, kde mají docela výběr takových stínů, firma Vipera cosmetics

Mám tyhle
http://www.viperasklep.pl/younique/656-vipera-bezo wy-matowy-cien-do-powiek-younique-75.html

Cena kolem stovky. Jsou dobře pigmentované, a výdrž také relativně o.k.

Já mám matné béžové z Inglotu

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Matné stíny jsem sháněla dlouho. Nejdřív jsem koupila jeden mono stín od Essence 22 Blockbuster a ten je úplně na nic, dostat z něj trochu barvy je nadlidský výkon (přitom v testeru byl měkký.) K němu jsem dokoupila jeden tmavší od Catrice 080 Go, cherlie Brown! Ten je o něco použitelnější, ale také žádná hitparáda.

Tak jsem zainvestovala do paletky UD Naked Basics a stíny jsou skvělé, spousta recenzí je na internetu, stačí pohledat

Ještě mě napadá značka Flormar, dělají děsně ošklivé plastové paletky 4 stínů, kde jsou většinou 2-3 matné a kupodivu jsou velmi dobře použitelné! Škoda toho obalu, jinak bych jich pořídila víc. K dostání v drogeriích Teta.

Mam několik matných stínů v béžových odstínech od Inglotu a jsou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené