arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky poraďte,mám jemnější dlouhé vlasy se suchými konečky.Chci si pořídit tekuté krystaly po tom,co jste je tady tak vychvalovaly.Ale po přečtení celé té diskuze nevím,které si na jemné vlasy objednat,jestli budou vhodnější ty Black nebo Edelstein? Většina vás tam je pro Black,ale zase o Edelstein tam je,že není tolik hutný,tak mi to přijde pro mě lepší.Jaké máte zkušenosti vy co už je máte a máte jemné vlasy? A když Black tak kterou barvičku? Díky

Luciene1
mám edelstein a jsem nadmíru spokojená, také mám suché konečky

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na suché konečky jsou ideální. Taky mám jemné vlasy, vůbec se toho neboj. Podle mě se hodí na jakýkoliv typ vlasů, když máš suché/poškozené vlasy. Jen se to nesmí přehnat s množstvím, stačí maličko.
Já mám ty modré od Black, v takovém tom válcovitém balení, ne ty, co dělají ve třech barvách. Jsem moc spokojená! S Edelsteinem zkušenosti nemám.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji lucinkaf: edelstein

Ty mají jen jeden druh že jo?

Luciene1
myslím že ano, nebo aspoň jsem se s jiným nesetkala. krásně voní a když si vždy do mých úžasně suchých konečků vetřu ty krystaly (jedno, max dvě zmáčknutí), tak není vůbec vidět, že by se mi třepily...A od té doby se mi rozhodně netřepí tolik, jako před používáním krystalů.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po delším používání tekutých krystalů od Edelstein bych neměnila. Vlásky lesklý, hebký a konečky DALEKO lepší (už se skoro netřepí). Jak jsem bez nich jen předtím mohla žít?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak já asi půjdu do Edelstein.Láká mě i to,že voní a říkám si,že na moje vlasy asi fakt budou lepší,když jsou míň hutný a ty Black jsou na hodně zničené vlasy,což nemám.

Cituji Markett: Jak jsem bez nich jen předtím mohla žít?

Já taky nechápu. Měla jsem sušší konce, které se lámaly. Zkoušela jsem různá séra, ale nic mi nepomohlo, až ty krystaly od Edelsteinu.

Vendy86
po každém fenování nebo jiné upravě vlasů, ale zezačátku jsem je používala každý den. Hlavně pokud si vlasy třeba žehlíš, nanes krystaly až po žehlení a nevím, jak to mají ostatní, ale já si je vtírám po fenování, ne do mokrých vlasů

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Našla jsem dva typy krystalů edelstein,tak nevím které

Trend up

Young

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

lucinkaf
Vendy86
četla jsem,že je dobrý dát si kapku do dlaní a přejet s nimi po suchých vlasech od hlavy až po konečky(samozřejmě nedávat ke kořínkům),že to udělá úžasný lesk.

Vendy86
Já na konce vlasů každý den 2x - ráno a večer. Taky po umytí vlasů - nanesu skoro po celé délce (vlhkých) vlasů.
Luciene1
Já mám ty první.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Aysel
Když ty vypadáš že máš pěknou hřívu.
Já mám vlasy docela jemné,bojím se,aby je to nezatížilo,a točím si je,tak aby je to nenatahovalo,co?

Cituji Luciene1: četla jsem,že je dobrý dát si kapku do dlaní a přejet s nimi po suchých vlasech od hlavy až po konečky(samozřejmě nedávat ke kořínkům),že to udělá úžasný lesk

přesně tak to dělám já. A nebo si to rozetřu ve dlani a pak těmi prsty prohrabávám konečky a sem tam projedu celou délku. A mám ty první, ty trend-up

Luciene1
Teď mám sice pěknou hřívu, ale byly časy, kdy ta "hříva" vypadala jinak. Vlasy hodně trpěly odbarvováním - byla jsem blondýna, hnědovláska a teď černovláska. Když si dáš na vlásky přiměřeně, nemyslím, že jim to uškodí. Já si třeba na den dávám jen maličko, aby mi to nezmastilo vlasy (žehlím, natáčím) a večer když jdu spát a vím, že vlasy si ráno umyju, tak si tam toho naplácám víc a spletu do culíku. Když vlasy pak umyju, je to nádhera

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené