arrow
profile_image
kamiko
od 24. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžete mi poradit nějaké dobré tekuté oční linky. Dříve jsem jich hodně vystřídala, protože mi nevyhovoval aplikátor. Pak mi známá dovezla od Clinique. Měl štěteček a dělal nádherné, tenké linky. Bohužel je ted nikde nemůžu sehnat. Jaké linky používáte a jak jste spokojené?

Štěteček má i obyč levná Miss Sporty. Ale ty linky mám už rok a jsou v pohodě, drží a dobře se s nima pracuje.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

používám momentálně tekuté linky basic b ze schleckeru a jsem s nimi docela spokojená..

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, já používám linky sephora-tmavě zelené, velká spokojenost a barva super, mám i od lancomu, jsou dražší, kvalitativně srovnatelné

Cituji danysska: Štěteček má i obyč levná Miss Sporty. Ale ty linky mám už rok a jsou v pohodě, drží a dobře se s nima pracuje.

Ty mám taky a jsou super. Pracuje se s nima opravdu dobře (mám radši tenký štěteček než tlustý fix), jsou opravdu černé a dlouho drží. A za tu cenu...

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Luciel86: danysskaŠtěteček má i obyč levná Miss Sporty. Ale ty linky mám už rok a jsou v pohodě, drží a dobře se s nima pracuje.

no vidíš, kdo by to byl řekl, že Miss Sporty má něco dobrýho ale to je jedině dobře, že si to tady takhle pěkně poradíme Hned pro ně běžím

Já neudělám bez linek ani krok. Nejvíc se mi osvědčily od Max Factor - Masterpiece Glide & Define Liquid Eyeliner a taky od Bourjois - Liner Clubbing (voděodolné, na mě opravdu hodně vydrží).

Markvitka

Já už několik let jiný nekupuju. Ty černý s modrým víčkem, je tam napsáno Fabulous Glam. Zkoušela jsem i fix od Essence a nepracuje se s ním tak dobře (ale to je třeba o zvyku) a nebyl tolik černý. Navíc, tyhle linky fakt vydržej věčnost... Jojo, taky jsem ráda, že si tady my ženský takhle radíme.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Luciel86
aháá, tak navíc když to máš takhle ověřený rokama, tak tomu věřím 100%. Já jsem měla několik tekutých linek právě ve fixu (už si nepamatuju od kterých značek) a nepracovalo se mi s ním špatně, já jsem na tohle docela levá, tak mi to přišlo s fixem jednodušší než es štětečkem, ale je mi jasný, že ta linka štětečkem vypadá určitě mnohem líp

Cituji kamiko: Pak mi známá dovezla od Clinique. Měl štěteček a dělal nádherné, tenké linky. Bohužel je ted nikde nemůžu sehnat

možná by je mohli mít na jahodě, ale teď jim ty stránky nefungují, abych se ti podívala

Rozhodně NEdoporučuju tek.linky z Avonu,nevim,zda to je přímo tento jediný výrobek,nebo jsou všechny linky od nich takhle špatný,ale na oku pálej,štípou,a to není jen můj názor,zkoušela jsem je dát kamarádce a ta to samý,začalo jí štípat a slzet oko

arrow
profile_image
terezkaaaa
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mam od M.A.C fluidline a jsou fakt dobré a drží

http://www.maccosmetics.com/product/spp.tmpl?CATEG ORY_ID=CAT151&PRODUCT_ID=898

arrow
profile_image
Misty87
od 29. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám teď gelové linky se štětečkem Nars a jsem spokojená. Jsou perfektně černé a vydrží mi bez problému celý den. I když trochu zaslzím, tak se skoro vůbec nerozmáznou.

arrow
profile_image
Elenoora
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem teď zkusila linky z DM značky S-he (vyčetla jsem tady na Omlázku) a zdají se mi dobrý, výdrž tedy mají možná nejlepší, co jsem zatím já měla. Hlavně dobře se s nimi maluje

arrow
profile_image
kamiko
od 24. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: možná by je mohli mít na jahodě, ale teď jim ty stránky nefungují, abych se ti podívala

Na jahodě jsem se dívala a bohužel nenašla. Možná je přestali vyrábět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené