arrow
profile_image
Teuska
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nakupujete některá v těchto řetězcích sekáčů? Já tam byla párkrát a přijde mi, že tam mají docela hezké věci, spíše takové ty "lepší", né uplné nouzovky jako bývají v jiných Second Handech. Jen mi to přijde občas až moc drahé.

arrow
profile_image
Teuska
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A jak často tam mají tyto akce, že mají vše za jednu cenu? Já na to tak častokrát nenarazila.

nakupuju občas, když mají akce alá 25 Kč / ks věci na trénink a pod.. semtam i nějaký ten moderní kousek najdu, mají pěkné a i značkové věci.)

Reaguji na Teuska: taky nevím, ale je to vždy před novou kolekcí... já na to narážím někdy po půlce měsíce ..ale to bývá prostě náhoda :_D budu muset taky zjistit

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si tam většinou nic nevyberu a pokud není akce tak mi to připadá i docela drahé. Mám raději alternativnější sekáče, tady mají úplně normální oblečení jako v obchodech. Ale jednou jsem si tam koupila krásné černé psaníčko v akci za 30 korun

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám odtamtud dost věcí, džíny, svetry, kabelku, košile...vždycky jen v akcích...stačí přijít do kterékoliv pobočky a prodavačky ti rády řeknou v které pobočce je zrovna akce a kde je nové zboží...ty akce jsou opravdu super...

arrow
profile_image
Janinkax
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kde mají "pobočky" ?

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mohu se zeptat, zda tam mají i oblečení malých velikostí - 36 a 34?

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je i na Národce? Kde? Tam jsem ho jeětě neviděla a to jsem tam dost často...

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

FAkt? tý brdo a je to tam dlouho? já chodím tři roky okolo

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na indulona: no já mám 38 a stopro jsem kolikrát dávala věci do stojanů zpět, že mi byly malé, takže i menší velikosti tam budou

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na panda08: no já koukám jako puk...v úterý státnicuju v rettigovce, tak mám jasno kam půjdu slavit

Holky poradíte některá kde to najdu na Hájích? Nejsem přímo z Prahy a tak se tam moc nevyznám (Mám jen takové ty záchytné body jako metro, pizzerka-kino, Lidl).

arrow
profile_image
Zirafka82
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ty jo.. vůbec nevím, že něco takového je... kouknu

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

TH je fajn, za poslední tři měsíce jsem v sekáči nakupovala jen tam a i docela exkluzivní věci

Cituji Wall-e: kde to najdu na Hájích?

vylezeš z metra tím východem, kde jsou jezdící schody, půjdeš rovně, najdeš Albert, který je kousek za východem, vejdeš do něj a vlevo je rampa vedoucí nahoru a tam nahoře TH je
teď tam mají 50 % dolů, takže od pondělka asi ještě méně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené