Zdravím
dnes mi z e-shopu parfums.cz přišel balíček s kosmetikou, který jsem si před pár dny objednala. Vše se zdálo být v pořádku dokud jsem nevyzkoušela kondicionér Tigi S-Factor Health Factor pro suché a poškozené vlasy, podle recenzí na internetu by měl kondicionér mít příjemnou, jemnou vůni, ten "můj" po rozetření v dlani neuveřitelně kysele zapáchál.
Abych byla upřímná jsem na vůně docela háklivá tak jsem se to pokusila ignorovat a nanesla na vlasy ale to se opravdu nedalo, smrad byl po celé koupelně a připomínal mi dokonce zvratky.
Nikdy jsem se s tím nesetkala. Nevíte co teď s tím? Uznají mi reklamaci? Máte zkušenosti s touto řadou?

arrow
profile_image
tinuss
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A koukla ses na datum spotřeby?

Reaguji na tinuss: Žádný jsem právě nenašla, jenom takový obrázek co ukazuje aby byl výrobek spotřebován do 12 měsíců po otevřevní.

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Být tebou, vrátila bych ho. Je možné, že se někde v tom teple zkazil, to se stává. Tento kondicionér má opravdu příjemnou vůni, která se zvratkama nemá mnoho společného.)

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych ho taky vrátila, mám s řadou S-Factor nejlepší zkušenosti, i když mám jinou řadu, konkrétně Diamond Dreams šampon i kondicioner a opravdu nádherně voní.

Ovšem objednávala jsem taky z parfums a žádný problém, ale vím, že se tu na omlazení psalo, že prodávají padělané věci. S tím jsem se já ale nesetkala.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doufám, že se ti to podaří vrátit. Dva parfémy objednané kdysi od nich se zkazily za dobu v řádu k měsíců (a bohužel velké flakóny), neprohlédla jsem zda se jednalo o dekódy jelikož jsem neměla později k dispozici balení, nebo zda to je pochybně skladováno či obojí. Na důvodu vlastně stejně nezáleží. Zboží bylo opakovaně nevyhovující.

Cituji Cindova: omlazení psalo, že prodávají padělané věci.

Cituji Tanja77: Dva parfémy objednané kdysi od nich se zkazily za dobu v řádu k měsíců (a bohužel velké flakóny)

To kdybych věděla dřív ... už jsem si z tohoto e-shopu jednou objednala velké balení parfému a přišlo mi, že je vůně je tak trochu jiná a výdrž není ani zdaleka taková co byla u testeru z Sephory.. nepřidala jsem tomu zase takový význam.. jsem z těch lidí co nad takovýma věcma raději mávne rukou než aby to řešil
No ..každopádně ten kondicionér mě opravdu odrovnal, vždy objednávám z pro-vlasy.cz a nikdy žádný problém, alespoň jsem získala zkušenost, poslala jsem jim email tak uvidíme.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SmallDream: poslala jsem jim email tak uvidíme.

Já jsem jim psala email před tím, než jsem objednávala, abych měla jistotu, že mi nepošlou něco špatného a fakt dopadla objednávka dobře. Dříve jsem objednávala z lookfantastic ale teď už se to moc nevyplatí a ani tam nemají už ta velká balení. Takže raději objednávám s-factor z čech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené