arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, prosila bych tip na film ( prosím konkrétně název filmu a kde stáhnout) na procvičení angličtiny. Nejraději nějakou komedii

Já si většinou stáhnu něco v aj, ale titulky tam chybí.. a já bych raději s titulkami

Titulky se k tomu přece dají stáhnout

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nicolblabla:

No jo, to já ale neumím

vždycky si stáhnu film na ulozto a podobných stránkách jen komplet..

Reaguji na marketahr:
A titulky chceš česky nebo anglicky? na uložto napíšeš název filmu a stáhneš si soubor s příponou .srt pak vložíš do filmu a je to

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nicolblabla: A titulky chceš česky nebo anglicky? na uložto napíšeš název filmu a stáhneš si soubor s příponou .srt pak vložíš do filmu a je to

Až tak jednoduše?

Chtěla bych aj titulky.

No už mě to taky napdalo, jak z filmu na uloz to vykoumám, jestli má aj titulky .. takže hledat film s připonou srt?

Reaguji na marketahr:
Nene, film má vždycky příponu .avi ale když v něm titulky vložené nejsou, tak si stáhneš soubor s příponou .srt a to jsou právě ty titulky akorát teda většinou české

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nicolblabla: Nene, film má vždycky příponu .avi ale když v něm titulky vložené nejsou, tak si stáhneš soubor s příponou .srt a to jsou právě ty titulky akorát teda většinou české

Jo
a prosím tě, jak vložím stáhnutý soubor srt do již staženého filmu avi

Reaguji na marketahr:
Je to jednoduchý, jen nevím jestli to umím vysvětlit dobře spustíš film, otevřeš složku kde máš stažený ty titulky a ten soubor (nemusíš otevírat) normálně přetáhneš do přehrávače s filmem

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nicolblabla:

Díky zkusím to

stáhni si ze stahuj.cz nebo slunecnice.cz přehrávač avi souborů s možností vložení titulků (to máš v popise), stáhni jakejkoliv anglickej film, pak si najdi na uloz to soubor .srt k tomu filmu (titulky) a ty vložíš v tom přehrávači. nebo na uložto nech najetej kurzor myši na ukázce filmu a začnou ti skákat jednotlivý okýnka z filmů, hledej, jestli zahlídneš už vložený titulky

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na PoisonIvy:

Díky

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marketahr:
Nebo si stáhni BS player, normálně si stáhneš film, spustíš ho v tom playeru a on ti sam vyhledá titulky k filmu i je tam sám vloží

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Případně stačí mít film a titulky ve jedné složce a stejně pojmenované, pak se titulky pustí automaticky

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak holky už ti poradily, jak do filmu narvat titulky, já ti teď jen řeknu, že na procvičení angličtiny je dobré koukat v AJ s AJ titulkama na film/seriál, který už dobře znáš. Já takhle třeba koukám na Přátele, MASH nebo Harryho Pottera, bo už to znám skoro zpaměti )

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na stránkách titulky.com najdeš titulky v cz i en

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené