arrow
Neprodává v Bazaru

Byli jste někdo na nějakém filmu co dávají nyní v kině?

Jaký byste doporučili a jak se Vám líbil? Kamarádka prý byla na 7 ŽIVOTŮ a prý to bylo super, ale co jsem koukala tak v kině už ho nedávají.

mý kamarádce se těch 7 životů taky líbilo. Já byla na normal a pěkný, z komedií chci na marley a já

arrow
Neprodává v Bazaru

si to zkusím najít na netu a stáhnout. Jinak by se mi docela zamlouvalo Rychlí a zběsilý to by mohlo být dobrý, jelikož všechny Rychle a zběsile jsou super, parádní filmy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já doporučuji Milionář z chatrče, jsem si říkala, nějací indičtí herci, no nevím... Ale super, hrozně se mi to líbilo, zase uplně jiný styl a ty malé indické herce, bych okamžitě adoptovala. Je to film i pro chlapy...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, jestli tenhle odkaz znáte: http://www.csfd.cz/kino-premiery/ Tam je dobré se podívat na recenze.

arrow
Neprodává v Bazaru

J

Cituji MsPalms: Je to film i pro chlapy

Tak to je super, právě že bychom chtěli jít zítra do kina s přítelem, taky jsem někde četla že je to dobrý a chválu na to.

Normal,Milionář z chatrče,Sedm životů

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mě se teda Normal vůbec nelíbil,přišla mi to jaká trapná napodobenina Mlčení jehňátek... Ale hezké bylo Líbáš jako Bůh...

arrow
profile_image
Marianne
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já se připojuju, Normal se mi zdál jako velice povedený film, jeden z mála českých točených tímto ojedinělým způsobem, byla jsem nadšená, herecké výkony skvělé.

super: Výměna, případ BB, milionář z chatrče,
ušlo: líbáš jako bůh, Valkýra,
blbost: válka něvěst

arrow
Neprodává v Bazaru

Marley a ja
Výměna
Nouzový východ
Vévodkyně
Milionář z chatrče
Libáš jako bůh

Marley a Já skvělý a nááádherný film
a nebo
Až tak moc tě nežere

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

92

Tak já doporučuji:
Výměna (Changeling)
Milionář s chatrče
7 životů

V nejbližší době se chystám na: Rychlí a zběsilí, Podivuhodný příběh Benjemina Buttona

za mě taky milionar,marley a já a 7 životů...jo a pak Bolt ale tak to je pro děti

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milionář z chatrče, krásné záběry, rychle se mi střídaly pocity- napětí, smutek,pak úleva. posledních 15min už je taková moc romantika, je jasné jak to dopadne.. doporučuju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené